آیفون ۸ با شارژر بی سیم به زودی در دستان شما

آیفون پیوسته با نوآوری ها و ابتکارهایی که در محصولات خود داشته است از شرکت های حریف پیشی گرفته و قادر بوده است علاقه مندان بیشماری را به خود به سوی خود کشد. از تازه ترین اخلاقیت آیفون را می شود آیفون ۸ با شارژر بی سیم آگاهی داشت. در این پست از ابرتازه ها از این تکنولوژی جدید می گوییم. با ما همراه باشید.

تصویر و عکس آیفون 8 با شارژر بی سیم به زودی در دستان شما

در حالی که وقت زیادی از عرضه آیفون ۷ به بازار نمی گذرد، گمانه خانمی در رابطه با خصوصیتهای آیفون ۸ که سال آینده تولید می شود، شروع شده است.

 به اعلان سرزه و به نقل از مهر به نقل از مک رومورز، نقل میشود شرکت چینی فاکس کان که بخش زیادی از آیفون های محصولی در دنیا را مونتاژ می کند، در حال امتحان آیفون ۸ با شارژر بی سیم است تا همزمان با ده سالگی آیفون در سال ۲۰۱۷ شاهد تغییراتی کلیدی در آن باشیم.

البته بهره گیری از این تکنولوژی در آیفون بستگی به برد ابزار شارژ بی سیم این گوشی خواهد داشت و اگه برد این شارژر و توانایی آن در حد موردعلاقه اپل نباشد، بعید است از آن بهره گرفته شود.

هنوز معلوم نیست این تکنولوژی در همه مدل های آیفون ۸ مورد استفاده قرار داده میشود یا محدود به مدل های پربهاتر این گوشی خواهد شد. بر اساس برنامه ریزی های انجام شده آیفون ۸ در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۷( ماه شهریور ۱۳۹۶) روانه بازار خواهد شد.

چندی پیش اعلام شد که اپل با همکاری شرکت Energous امیدوار است ابزار شارژ بی سیم ویژه ای را برای آیفون ابداع کند که شارژ این گوشی را از فاصله ۴.۵ متری هم امکان پذیر کند.

تغییر دیگری که اخبار مذکور را تایید می کند استخدام شماری متخصص شارژ بی سیم توسط اپل در ماه می است که قبلا در شرکت uBeam فعالیت میکردند.

Save

Save

Save