راه اندازی بخش مطبوعات و نشریات در کتابخانه آستان حضرت معصومه(س)


راه اندازی بخش مطبوعات و نشریات در کتابخانه آستان حضرت معصومه(س)

مدیر کتابخانه آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها گفت: گذاشتن یکساله نشریات در قسمت های پشت پیشخوان و همچنین جمع آوری نشریه ها و مطبوعات بعد از یکماه وانتقال به قسمت آرشیو و مخزن مطبوعات از خدمات کتابخانه آستان مقدس می باشد.

تصویر و عکس افتتاح بخش مطبوعات و نشریات در کتابخانه آستان حضرت معصومه(س)

حجت الاسلام سید محمد راستگوای آرمان در مکالمه با خبرگزاری «حوزه» با اشاره به افتتاح بخش مطبوعات و نشریات کتابخانه آستان مقدس گفت: روند سامان دهی بخش مطبوعات و نشریات در کتابخانه آستان مقدس آغاز شده و گزینش ۱۲۰ عنوان نشریه جهت گذاشتن روی پیشخوان قفسه نشریات صورت گرفته است.
مدیر کتابخانه آستان مقدس افزود: چینش اولیه ۱۰ قفسه نشریات واحد برادران و همچنین چینش نشریات به ترتیب حروف الفبا از دیگر اقدامات کتابخانه آستان مقدس می باشد.
حجت الاسلام راستگوای آرمان با اظهار این که مراجعین در بعضی مواقع درپی آرشیو نشریات و مطبوعات هستند، افزود: گذاشتن یکساله نشریات در قسمت های پشت پیشخوان و همچنین جمع آوری نشریه ها و مطبوعات بعد از یکماه و جابجایی به قسمت آرشیو و مخزن مطبوعات از خدمات دیگر کتابخانه آستان مقدس می باشد.
مدیر کتابخانه حرم منزه در پایان اظهار کرد: ارائه عناوین نشریات به صورت الفبایی و ممهور نمودن نشریه ها و نشریات از اقداماتی است که قادر هست در ارائه خدمات به مراجعین مدد بیشتری نماید.

پایان پیام// ۱۵/ ۳۱۳

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال