معرفی نسل تازه بی ام و سری ۵ + تصاویر

بعد از مدت ها انتظار بالاخره چشم مان به جمال بی ام و سری ۵ روشن شد. بی ام و سری ۵ در اصل تکمیل شده سری قبلی ی ام و است. این خوردو نیز قطعا خصوصیتها و مزایا و معایبی دارد. در این پست از ابرتازه ها با ما همراه باشید تا بی ام و سری ۵ را با هم چک کنیم.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس معرفی نسل تازه بی ام و سری ۵ + تصاویر

نسل تازه بی ام‌ و سری ۵، به تکمیل نسخه‌ قبلی توجه کرده و آن را با ظاهری بالغانه‌تر و توانمندی‌های بیشتر شناسانده است. دیزاینر ها و طراحان ب‌ام‌و تلاش کرده‌اند که نقص‌های احتمالیِ نه فقط سری ۵‌های قبلی بلکه سایر مدل‌های این شرکت را نیز پر کنند و علاوه بر این، به منظور ایجاد چهره‌ای هماهنگ با سایر محصولاتشان از سری ۷ و سری ۳ خطوطی را به عاریه گرفته‌اند.

بر این اساس این همراهی دیزاین سری ۵ با دیگر مدل‌ها را می‌توان در اندازه بزرگ جلوپنجره این مدل که به سری ۷ شباهت زیادی پیدا کرده و همچنین اتصال چراغ‌های جلو به کناره‌های جلوپنجره کلیوی ب‌ام‌و که یادآور سری ۳ است دید.

 به لطف بهره گیری از استیل مقاوم، آلومینیوم و منیزیم، ورژن تازه وارد با حضور ازدیاد ابعاد ماشین با لاغر شدن مواجه بوده به طوریکه در مدل تازه  با کاهش ۶۲ کیلوگرمی وزن ماشین روبرو هستیم.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس معرفی نسل تازه بی ام و سری ۵ + تصاویر

برای ورژن مخصوص بازار ایالات متحده (با کد ۵۳۰i و ۵۴۰i) موتور ۲ لیتری چهارسیلندر خطی و ۳ لیتری شش سیلندر خطی انتخاب شده که هر دو مدل از توانایی xDrive (چهار چرخ محرک) برخوردارند.

 این ورژن از واپسین تکنولوژی‌های کمکی‌ و مطمئنی سود می‌برد که از میان آن‌ها می‌توان به کروز مهار راداری، اخطار دهنده انحراف از خطوط، مهار اضطراری فرمان در هنگام مواجهه ناگهانی با موانع کوچولو و در آخر، دوربین دیدعقب سه بعدی ۳۶۰ درجه اشاره کرد.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس معرفی نسل تازه بی ام و سری ۵ + تصاویر

Save