رئال و بدترین آمار دفاعی در ۸ سال گذشته


رئال و بدترین آمار دفاعی در ۸ سال گذشته

رئال مادرید امشب برای دهمین بازی متوالی، دروازه خود را باز کرده نگاه کرد تا از این حیث با روند منفی تیم مارک شوستر در سال ۲۰۰۸ برابری کند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس رئال و بدترین آمار پاسداری ای در 8 سال گذشته

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، زیدان در نشست خبری روز پیش خود نقل کرد که از این که تیمش در هر بازی گل میگیرد نگران نیست؛ اما با سه گلی که امشب رئال در زمین لژیا دریافت کرد، زیزو کم کم باید نگران حالت پاسداری ای تیمش شود.

رئال امشب به زحمت در منزل لژیا کامیاب به کسب تساوی شد و از یک تراژدی پیش گیری کرد. این در حالی بود که کهکشانی ها ابتدا ۲-۰ پیش افتاده بودند و سپس ۳ گل گرفتند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس رئال و بدترین آمار پاسداری ای در 8 سال گذشته

رئال در این فصل ۱۶ بازی به انجام رسانده و ۲۰ گل گرفته است. چنین آمار بدی از سال ۲۰۰۸ بی سابقه بوده است.

کیلور ناواس، گلر کاستاریکایی رئال نیز بدترین روند خود از وقت وجودش در آلباسته را سپری می کند. او بعد از به اتمام رساندن مصدومیت، هنوز قادر نبوده به فرم پیشین خود بازگردد. رئالی ها همچنین راموس و په په، دو مدافع پر ارزش خود را نیز به خاطر مصدومیت در اختیار ندارند خلال این که مصدومیت کاسیمیرو را نیز نباید از یاد برد.

______________________

تهیه و تدوین : آرمان ث.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حجاب راه تويی حافظ از ميان برخيز
««« »»»
خوشا کسی که در اين راه بی‌حجاب رود

رئال و بدترین آمار دفاعی در ۸ سال گذشته

TT / 72 — TP / 35%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات