خوزستان خاک در باد شد


خوزستان خاک در باد شد

خبرگزاری فارس: خوزستان خاک در باد شد

با حضور وارد شدن گرد و خاک شدید به سطح خوزستان، بارش نخستین باران پاییزی در برخی از شهرستان‌های استان سبب آب‌گرفتگی معابر عمومی شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از خوزستان، با توجه به پیشگوییهای سازمان هواشناسی در چندین روز اخیر مبنی بر وارد شدن چندین سامانه متفاوت به سطح استان، از روز پیش شاهد فعالیت برخی از آنها در نواحی گوناگون بوده ایم.

وارد شدن مجدداً گرد و خاک به سطح استان از روز پیش نه تنها سبب تنگ شدن مجدداً نفس ها شده است بلکه فعالیت مراکز تعلیمی را در روز چهارشنبه به تعطیلی کشاند.

وزش بادهای شدید سبب وارد شدن هر چه با سرعتتر خاک های مهاجر از کشورهای همسایه به سطح استان شد و آسمان تمام نقاط آن را تحت جریان و پوشش خود گذاشت.

این پدیده در حالی رقم خورد که روز چهارشنبه تا اواخر زمان و ساعات افتتاحیه روز پنجشنبه میزان ناپاکی و غلظت این خاک های معلق در آسمان کلان شهر اهواز از ۱۵ برابر حد استاندارد بین المللی گذشت و عرصه تنفس و داشتن هوای آزاد را برای مردم این شهر تنگ کرد.

با این حضور پیشگوییهای چندین روز اخیر علاوه بر وارد شدن گرد و خاک، پیش بینی ابری و بارانی شدن آسمان نواحی شرقی و شمالی استان نیز شده بود و بر این اساس از اواخر زمان چهارشنبه بارش های گاها شدید در برخی از شهرستان های استان از جمله ایذه سبب کاسته شدن از میزان غلظت گرد و خاک های موجود در هوا و آب گرفتگی معابر عمومی شد.

با این شرایط پیش بینی ها برای روزهای آینده نشان از کاهش یافتن دمای بیشتر نواحی استان دارد.

— لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد —

نگارنده : خداداد ل.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بخت ار مدد دهد که کشم رخت سوی دوست
««« »»»
گيسوی حور گرد فشاند ز مفرشم

خوزستان خاک در باد شد

TT / 53 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال