تاکنون ۵۲ درصد مکان های قم مورد سرشماری میدانی قرار گرفته است


تاکنون ۵۲ درصد مکان های قم مورد سرشماری میدانی قرار گرفته است

معاون اطلاعات و آمار سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی قم گفت: تا روز چهاردهم سرشماری میدانی نفوس و مسکن ۹۵ درصد از مکان‌هایی که برنامه‌ریزی‌شده بود مأموران به آن مراجعه و انجام سرشماری کرده‌اند.

تصویر و عکس   تا به حال ۵۲ درصد مکان های قم نکته سرشماری میدانی قرار گرفته است

جواد شاکر آرانی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به واپسین حالت سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ بیان داشت: تا روز چهاردهم سرشماری میدانی نفوس و مسکن ۹۵ درصد از جاهایی که برنامه ریزی شده بود مأموران به آن مراجعه و انجام سرشماری کرده اند.

وی بابیان این که کسانی که نام نویسی آنلاین به انجام نرسانده اند با پر کردن فرم ها اطلاعات آن ها جمع آوری می شود، افزود: امیدواریم بتوانیم تا پیش از ۲۸ برج آبان به همه مکان های حدس زده شده مراجعه و کل سرشماری استان قم را به انجام رسانیم.

معاون اطلاعات و آمار سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم افزود: نام نویسی آنلاین و سرشماری میدانی در دو سامانه مجزا به تصویب رسانده شده است و قرار است در روز ۲۰ برج آبان رابطه این دو سامانه برقرار شود تا قادر باش اطلاعات کل نام نویسی کنندگان را ارائه کنیم.

وی سرشماری مجدد خانواده های روستایی را مدنظر گذاشت و گفت: بعضی از خانواده های روستایی به علت آن که آدرس روستا را به تصویب رسانده اند و چون تبلت مأموران آمارگیر قادر نیست از این کد بهره گیرد به مجبور مجدداً آن ها نکته سرشماری قرار خواهند گرفت که با چنین نکاتی تا وقتی که سامانه یکپارچه نشود نمی توان آمار دقیقی ارائه نمود.

شاکر آرانی حضور برخی تناقضات در آمارهای فعلی را علتی بر نبود ارائه آمارهای دقیق آگاهی داشت و تصریح کرد: قرار است در بیستم و بیست و پنجم دو سامانه آنلاین و میدانی اتصال پیدا کنند و با یکپارچه سازی و حذف موارد شبیه می توان آمار دقیقی از مشارکت مردمان در سرشماری نفوس و مسکن ارائه نمود.

وی یاد آوری کرد: سرشماری در استان قم به علت کلان شهر بودن به لحاظ جاای رشد معقولی داشته است ولی ما از میانگین کشوری حدود یک درصد پایین تر هستیم.

*******************

نگارنده : بهنام ذ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

يا رب آن شاهوش ماه رخ زهره جبين
««« »»»
در يکتای که و گوهر يک دانه کيست

تاکنون ۵۲ درصد مکان های قم مورد سرشماری میدانی قرار گرفته است

TT / 79 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال