امکانات درمانی درگز به هیچ عنوان پاسخگوی نیازهای موجود نیست


امکانات درمانی درگز به هیچ عنوان پاسخگوی نیازهای موجود نیست

نماینده مردمان درگز در مجلس شورای اسلامی گفت: امکانات بهداشتی و معالجه ای شهرستان درگز به هیچ عنوان پاسخگوی احتیاج های وجود نمی دارد.

تصویر و عکس   امکانات معالجه ای درگز به هیچ عنوان پاسخگوی احتیاج های وجود نمی دارد

عبدالله حاتمیان در مکالمه با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس بیان داشت: حالت بهداشت و درمان در شهرستان ‎های کوچولو در خراسان رضوی به هیچ عنوان مطلوب نیست هم اکنون شاهد هستیم که در درگز تنها یک بیمارستان وجود دارد که با وجود این که برخی از خدمات معالجه ای را ارئه م یدهد اما هنوز هم کیفیت موردعلاقه ای در امور معالجه ای ندارد.

وی ادامه داد: آزمایشگاه این شهرستان نیز به هیچ عنوان پاسخگوی احتیاج های حتی در سطح ابتدایی معالجه ای نیز نیست و باید برای آن تجهیزات تکمیلی خریداری شده تا بتواند پاسخگوی نیاز شهرستان باشد.

نماینده مردمان درگز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همچنین برای در اختیار گذاشتن تجهیزات شبیه به سی تی اسکن نیز مشورتهایی در دست انجام بوده که امید می رود موافقت های ضروری در این بخش انجام شود.

حاتمیان با اشاره به ناعادلانه بودن برخی از توزیع بودجه ها برای شهرستان های کوچولو، تأکید کرد: پراکندگی امکانات به اندازه ای نامتوازن است که شاهد هستیم که بخش های زیادی از استان از جمعیت تخلیه شده و بیشتر مردمان استان به سمت مشهد روانه شده اند.

وی تأکید کرد: ادامه این روند با حالت کنونی در خراسان رضوی که در مواقع کمبود اعتبارات برای مشهد مقدس از مبالغ شهرستان های کوچولو کسر کرده و به این شهر مییافزایند قادر هست حالت را با سختی های بیشتری روبه رو کرده و ما را بیش از قبل با ازدیاد بافت حاشیه ای و زیانهای اجتماعی آن مواجه کند.

————————————-

مطلب از : خداداد ل.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

يا رب اين بچه ترکان چه دليرند به خون
««« »»»
که به تير مژه هر لحظه شکاری گيرند

امکانات درمانی درگز به هیچ عنوان پاسخگوی نیازهای موجود نیست

TT / 63 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال