۱۵۰ میلیارد تومان برای توسعه گچساران اختصاص یافت


۱۵۰ میلیارد تومان برای توسعه گچساران اختصاص یافت

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از اختصاص ۱۵۰ میلیارد تومان مدد مالی و تسهیلات توسط هیئت دولت برای توسعه شهرستان گچساران گزارش کرد.

تصویر و عکس   ۱۵۰ میلیارد تومان برای توسعه گچساران اختصاص یافت

مجید محنایی در مکالمه با خبرنگار تسنیم از یاسوج بیان داشت: براساس مصوبه هیئت وزیران در ۵ آبان ۹۵، یک هزار و ۴۹۰ میلیارد ریال مدد فنی اعتباری و تسهیلات بانکی برای شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران اختصاص داده شد.

وی با بیان این که این اعتبار باید برای باز سازی، احداث زیرساخت ها، آوار برداری، حامی ای و ارائه خدمات فنی و مدیریتی در شهر دوگنبدان هزینه شود، اضافه کرد: از این میزان اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال به صورت مدد بلاعوض برای باز سازی ۳ هزار واحد مسکونی (هر واحد ۶۰ میلیون ریال) و ۱۰۰ میلیارد ریال آن برای احداث زیرساخت ها در نواحی زیان پذیر و فرسوده اختصاص داده شد.

محنایی با تاکید بر این که نظر دولت به نواحی محروم از جمله استان کهگیلویه و بویراحمد مخصوص است، ابراز کرد: همچنین ۷۰ میلیارد ریال برای مخارجهای آوار برداری، حامی ای و ارائه خدمات فنی و مدیریتی انتخاب شده است.

وی تصریح کرد: در مجموع یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال آن تسهیلات بانکی کم هزینه نرخ برای باز سازی، ۳ هزار واحد به ازای هر واحد ۴۰۰ میلیون ریال با ضمانت زنجیره ای و کارمزد ۵ درصد و طول زمان مشارکت مدنی و قسطی ۱۵ سال هزینه و توجه کرد می شود.

__________________

گردآوری از: تورج ب.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر خاطر شريفت رنجيده شد ز حافظ
««« »»»
بازآ که توبه کرديم از گفته و شنيده

۱۵۰ میلیارد تومان برای توسعه گچساران اختصاص یافت

TT / 44 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات