۱۳ آبان روز استکبارستیزی ملت ایران است (۵ عکس)


۱۳ آبان روز استکبارستیزی ملت ایران است

سیزدهم برج آبان روز اکران استکبار ستیزی ملت ایران است و این روز به مسلمین یاد گرفت که در معبد انسانیت آگاهانه و آزادانه درمقابل عظمت مکتب توحید به نماز بایستند.

عکس شماره ۱ ⇩

عکس   ۱۳ آبان روز استکبارستیزی ملت ایران است

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از بیرجند، ۱۳ آبان از روزهای پرفروغی است که در تاریخ سرزمین ایران سربلند و پیروز است و روزی است که فرزندان ایثارگر و فداکار این سرزمین با دلاوری ها و دلاوریهای خود به جهانیان نمایان کردند که با توکل به قدرت ایمان می توان درمقابل هر طاغوتی ایستاد.

در ۱۳ برج آبان به جهانیان ثابت شد که با تکیه بر قدرت خالق یکتا می توان استعمار را به خاک ذلت کشاند و همچنین در این روز ثابت شد که امنیت و آسایش را می توان از حقکشان و ستمگران که امنیت مظلومان را خدشه دار می کنند باز گرفت.

همچنین حماسه این روز بزرگ ثابت کرد که همه توانایی های بزرگ ابلیسی از داخل پوچ و تو خالی است و همچنین مردمان با ایمان و شریف ایران در این روز خود را باور کرده و فهمیدند که توانایی ای که در ذهن برخی کج فکر کن و کوته فکر شبیه به کوهی محکم است شبیه به کاهی بیش نیست.

و اما بدون شک مردمان شریف خراسان جنوبی همانند گذشته باری دیگر با وجود حداکثری خود در راهپیمایی ۱۳ آبان مشتی بر دهان دشمن غاصب زده و وحدت و یکپارچگی خود را به رخ جهانیان خواهند کشید.

هر مشت گره کرده تیری بر قلب دشمن است

یک شهروند بیرجندی در مکالمه با تسنیم بیان کرد: باید همه مردمان به ویژه قشر جوان در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کنند.

رضا آسیابانی با بیان این که هر مشت گره کرده شبیه به تیری در قلب دشمن است بیان داشت: باید با وجود خود در راهپیمایی دشمن را بیش از گذشته خوار و ذلیل کنیم.

عکس شماره ۲ ⇩عکس   ۱۳ آبان روز استکبارستیزی ملت ایران است

وی تصریح کرد: مردمان شریف خراسان جنوبی تا به حال در صحنه های گوناگون انقلاب شبیه به نبرد تحمیلی هشت سال پاسداری مقدس، رای گیری و راهپیماییها وجود گسترده ای داشته اند و پشت ولایت فقیه ایستاده اند.

آسیابانی با اشاره به این که وجود دانش آموزان در راهپیمایی ۱۳ آبان بسیار اهمیتی می دارد گفت: باید مسئولان ذیربط از جمله تعلیم و پرورش این قشر را برای وجود در راهپیمایی تشویق کنند.

این شهروند بیرجندی با بیان این که وجود مردمان در راهپیمایی باعث خشنودی ولی امر مسلمین می شود اضافه کرد: همچنین با مشارکت خود به دشمن ثابت می کنیم که مدام پیرو رهبری و گوش به فرمان ایشان هستیم.

دشمن از وجود مردمان در راهپیمایی می هراسد

یک دانشجوی بیرجندی در مکالمه با خبرنگار تسنیم با بیان این که وجود مردمان در راهپیمایی دشمن را می ترساند یادآور شد: دشمن برای تفرقه افکنی درمیان مردمان تلاش زیادی کرده است اما به نتیجه ای نرسیده است.

مریم علیپور یاد آوری کرد: وجود یکپارچه مردمان در صحنه های انقلاب نشان از وحدت و همدلی آنها دارد و باعث می شود که پشت دشمن به لرزه بیفتد.

وی با تأکید بر این که به طور حتم دانشجویان و دانش آموزان در این راهپیمایی وجود نادری خواهند داشت گفت: دشمن باید آگاهی بدارد که دانشجویان سرزمین ایران مدام در تمامی امور مقابل برنامه ها و توطئه هایش می ایستند.

عکس شماره ۳ ⇩عکس   ۱۳ آبان روز استکبارستیزی ملت ایران است

علیپور با اشاره به برنامه های دشمن برای براندازی انقلاب اسلامی بیان داشت: دشمن مدام در تلاش است که از طرق گوناگون اذهان جوانان را منحرف و از برنامه های انقلاب راند.

این دانشجوی بیرجندی با بیان این که این تلاشها از دیرباز نتیجه ای نداده است، اضافه کرد: مردمان غیور خراسان جنوبی در ۱۳ آبان هم شبیه به دیگر مناسبتها در راهپیمایی وجود خواهد یافت و برگ زرینی را در کارنامه انقلاب به تصویب خواهند رساند.

وی بیان داشت: این راهپیمایی بستری عالی برای شناسایی چهره شهید حسین فهمیده به نسل جوان است بنابراین وجود دانش آموزان در راهپیمایی بسیار اهمیتی می دارد.

وجود مردمان در راهپیمایی میدان نبرد دشمن را درهم می شکند

یکی دیگر از شهروندان بیرجندی در مکالمه با خبرنگار تسنیم بیان کرد: دشمن در عصر حاضر از طریق اینترنت و رسانه های آنلاین وارد نبرد با ایران شده است.

طاهره علی آبادی با بیان این مطلب که دشمن از طریق اینترنت درپی ایجاد رخنه درمیان امت اسلامی است بیان داشت: وجود مردمان در راهپیمایی جبهه های نبرد دشمن را در هم می شکند.

وی با اشاره به هشت سال نبرد تحمیلی یادآور شد: مردمان خراسان جنوبی در این نبرد دلاوریهای زیادی داشته اند و شهدای زیادی را اهداء انقلاب کردند.

وی با بیان این که توصیه شهدا این است که مدام پشت ولایت فقیه بایستیم گفت: باید با وجود در راهپیمایی به جهان ثابت کنیم که پیوسته برای پشتیبانی از رهبری و انقلاب اسلامی آماده هستیم.

علی آبادی با تأکید بر این که باید خردسالان در این راهپیمایی وجود یابند اضافه کرد: دشمن حتی از دستان گره کرده خردسالان ایرانی نیز در راهپیمایی ها به وحشت مییافتد.

وجود در راهپیمایی رمز پیروزی اسلام درمقابل دشمنان است

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی رمز پیروزی اسلام درمقابل دشمنان را وحدت، مقاومت و وجود در راهپیمایی ها بیان کرد و خواستار وجود گسترده مردمان در راهپیمایی بزرگ ۱۳ آبان شد.

حجت الاسلام والمسلمین مرتضی ابراهیم زاده بیان داشت: امروز شیطان بزرگ با ترساندن ملتها و از طرق گوناگون مانند نفوذ، تحریم و نبرد می خواهد مردمان را اسیر خود کند اما ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی با وجود معضلات اقتصادی و تحریم هایی که علیه انقلاب به وجود آوردند صبر پیشه کردند و از تحدید های دشمن به وحشت نیافتادند و در راه انقلاب ثابت قدم ماندند.

وی ایالات متحده را شیطان بزرگی عنوان کرد که تا به حال هر کجا که گام برداشته باعث تفرقه افکنی بین مردمان شده است و در آن کشور ختلاف و دوگانگی به وجود آورده است.

عکس شماره ۴ ⇩عکس   ۱۳ آبان روز استکبارستیزی ملت ایران است

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: وجود گسترده مردمان در ۱۳ برج آبان مشت استواری بر دهان دشمنان اسلام است و امید است مردمان استان در این راهپیمایی لحظات خوشگلی را از وجود خود به عکس و تصویر بکشانند.

ابراهیم زاده با بیان این که با همه توان مجوز نفوذ ایالات متحده در کشور را نخواهیم داد تصریح کرد: به دشمنان مجوز نفوذ نخواهیم داد و با تمام قدرت جلوی نفوذ ایالات متحده را خواهیم گرفت.

وی یاد آوری کرد: استکبار باید آگاهی بدارد نباید با احساسات مردمان ایران بازی کند چون به ضرر خودشان به پایان رسانده میشود زیرا مردمان ایران مردمی دارای همبستگی انبوه و استقلال هستند و مجوز بر آن شوی کشورهای غربی را نخواهند داد.

پیام ۱۳ آبان نبود اعتماد به استکبار بین المللی است

مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی نیز در مکالمه با خبرنگار تسنیم بیان کرد: پیام ۱۳ آبان پیام نبود اعتماد به وعده، گفتار و کردار استکبار بین المللی است که به هیچ وجه نمی توان به آنان اعتماد کرد.

ابوالفضل نوفرستی تصریح کرد: جریان استکبار، جریان باطلی است که هیچگاه در جوار جریان حق قرار نمی گیرد.

وی یاد آوری کرد: تا وقتی که استکبار بین المللی دنباله رو شیطان باشد از نفحات روحانی انقلاب اسلامی بهره ای نخواهد برد.

مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی یاد آوری کرد: مردمان ایران اسلامی هرچه جلوتر می روند به نبود اعتماد خود نسبت به استکبار بین المللی ایمان بیشتری می آورند بنابراین با تمام قدرت درپی رفع احتیاج هایشان توسط خودشان هستند.

نوفرستی یادآور شد: مردمان ایران باور می‌ دارند در هر عرصه ای که خود را باور کردند به پیروزی رسیدند بنابراین خوب ترین شعار مردمان در روز ۱۳ آبان دربرابر استکبار "ما قادر هستیم" است.

سیاست استکبار بین المللی برطرف کردن اسلام و مسلمین است

امام جمعه شهرستان بیرجند در مکالمه با تسنیم با اشاره به این که سیاست استکبار بین المللی برطرف کردن اسلام و مسلمین است گفت: استکبار هرگز قادر نیست تحمل کند که قدرت و نیرویی بنام اسلام در جهان موجود موجود باشد.

غلام حیدر فاروقی بیان داشت: در موضوع استکبار همه ملت های مسلمان باید مجادله کنند به خاطر این که سیاست استکبار بین المللی این است که اسلام و مسلمین را از بین ببرد.

وی با اشاره به این که استکبار هرگز قادر نیست تحمل کند که قدرت و نیرویی بنام اسلام در جهان موجود موجود باشد اضافه کرد: به همین دلیل تمام نهضتهای اسلامی را منحرف کرده است و از هدف عمده شان باز می دارند تا قرار ندهند مسلمین قدرت بگیرند.

عکس شماره ۵ ⇩عکس   ۱۳ آبان روز استکبارستیزی ملت ایران است

امام جمعه اهل سنت شهرستان بیرجند بیان کرد: اسلام دین اخلاقیات، رحمت و شفقت است و همچنین دینی است که ضرر منتقل کردن به خود و دیگران را صلاح آگاهی نمیدارد و احدی را اجبار نمی کند که مسلمان شود.

فاروقی تصریح کرد: اگه مسلمین با هم متحد و منسجم باشند هرگز استکبار بین المللی و در رأس آنان ایالات متحده جرات نخواهند کرد کشورهای اسلامی را اشغال کنند و منابع مسلمین را غارت کنند.

وی یاد آوری کرد: به ملت شریف ایران به ویژه جوانان پیشنهاد داده میشود در روز ۱۳ آبان در راهپیمایی عظیم امت اسلامی شرکت کنند.

ایالات متحده با سلاح اختلاف به نبرد با اسلام آمده است

امام جمعه اهل سنت شهرستان درمیان نیز در مکالمه با خبرنگار تسنیم گفت: در حال حاضر استکبار و در رأس آنان ایالات متحده سلاح اختلاف را بین مسلمین به عنوان سلاح برتر مدنظر گذاشته است.

مولوی سید احمد عبدالهی با بیان این که در آستانه ۱۳ برج آبان هستیم بیان داشت: امروز جنایات ایالات متحده نسبت به مسلمین بالاخص در کشورهای اسلامی مشهود است و ایالات متحده نسبت به مسلمین از هیچگونه دشمنی فروگذاری نکرده است.

وی اضافه کرد: در این راستا ضروری است برای وجود در راهپیمایی ۱۳ آبان ملت مسلمان ایران وجود پررنگ تری داشته باشند و مراتب نفرت و انزجار خود را از جنایات ایالات متحده در سر تا سر جهان به ویژه از کشورهای اسلامی لحاظ کنند.

امام جمعه اهل سنت شهرستان درمیان بیان کرد: امروزه همه ما آگاهی میداریم هر کجا که ایالات متحده پا گذاشته است در آنجا جز اختلاف و انحدام چیز دیگری برای مردمان به بار نیاورده است.

وجود مردمان مشت استواری بر دهان استکبار

عبدالهی تصریح کرد:چون ایالات متحده نسبت به ایران راستگویی ندارد و ضروری است ملت مسلمان ایران برای وجود در راهپیمایی علیه ایالات متحده وجود فعال و پررنگی داشته باشند.

وی یاد آوری کرد: در حال حاضر استکبار و در رأس آنان ایالات متحده سلاح اختلاف را بین مسلمین به عنوان سلاح برتر مدنظر گذاشته است بنابراین بر امت اسلامی ضروری است که از هر وقتی بیشتر وحدت و انسجام خود را حفظ کنند و از هرگونه تفرقه و اختلاف که باعث تضعیف انقلاب می شود خودداری کنند.

امام جمعه اهل سنت شهرستان درمیان تصریح کرد: مردمان ایران با وجود گسترده خود در راهپیمایی مشت استواری بر دهان استکبار خواهند زد و همچنین وجود دانش آموزان در واقع اکران ایستادگی این قشر بزرگ در راه توسعه کشور است و چهره نهادینه شده استکبارستیزی را در کشور برای جهانیان به اکران قرار خواهد داد.

گزارش از فاطمه واعظی نسب

—با تشکر از حسن انتخاب شما—

گردآوری توسط : آريامنش ح.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

همتم بدرقه راه کن ای طاير قدس
««« »»»
که دراز است ره مقصد و من نوسفرم

۱۳ آبان روز استکبارستیزی ملت ایران است (۵ عکس)

TT / 408 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال