بغدادی با انتشار یک فایل صوتی از اعضای داعش خواست به نبرد ادامه دهند


بغدادی با انتشار یک فایل صوتی از اعضای داعش خواست به نبرد ادامه دهند

خبرگزاری فارس: بغدادی با انتشار یک فایل صوتی از اعضای گروهک تروریستی داعش درخواست به جنگ ادامه دهند

سرکرده گروه تروریستی گروهک تروریستی داعش با انتشار یک پیام صوتی، از اعضای این گروه درخواست بی‌توجه به قدرت نیروهای طرف مقابل، به جنگ ادامه دهند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، «ابوبکر البغدادی» سرکرده گروه تروریستی گروهک تروریستی داعش بامداد پنج شنبه همزمان با پیشروی نیروهای عراقی به سمت موصل، یک پیام صوتی تازه انتشار داد.

واپسین بار ماه دسامبر سال ۲۰۱۵، یعنی حدود یک سال پیش بود که یک پیام صوتی از بغدادی انتشار داده شد. پیام تازه بغدادی بعد از آن انتشار داده میشود که برخی از رسانه ها خبر دادند که وی در موصل گیر افتاده است.

بغدادی در این پیام صوتی ۳۰ دقیقه ای بوجود آیی ائتلاف جهانی و تلاش جهانی برای نابودی گروهک تروریستی داعش را «علامتی از قدرت و راه صحیح» این گروه توصیف کرد.

وی همچنین مدعی شد که حملات به مواضع گروهک تروریستی داعش، باعث «توانا تر» شدن این گروه می شود.

او در این پیام تقریبا به تمام کشورهای عربی هجوم کرد و از اعضای گروهک تروریستی داعش درخواست به آن ها هجوم کنند.

بغدادی رهبران سنی کشور عراق را «خائن» خواند،کشور ترکیه را «مرتد» آگاهی داشت و ازمردم کشور عربستان درخواست به نیروهای امنیتی کشورشان هجوم کنند.

وی از نیروهایش درخواست به کشور ترکیه هجوم کنند و چه در کشور سوریه و چه در کشور عراق به مجادله ادامه دهند و از میدان نگریزند.

وی نقل کرد اعضای گروهک تروریستی داعش در «ولایت های دوردست»، «ستون های» گروهک تروریستی داعش هستند. او همچنین از اعضای گروهک تروریستی داعش درخواست به طور کامل، از دستورات امرای نواحی پیروی کنند.

بغدادی از «پیروانش» درخواست که اگه قادر نیستند به کشور سوریه و کشور عراق بروند، راهی لیبی شوند و در آن ناحیه به گروهک تروریستی داعش یاری رسانند.

**ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربر عزيز، کمک کنيد**

نگارنده: سپند ا.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن کس که اوفتاد خدايش گرفت دست
««« »»»
گو بر تو باد تا غم افتادگان خوری

بغدادی با انتشار یک فایل صوتی از اعضای داعش خواست به نبرد ادامه دهند

TT / 112 — TP / 43%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات