تجاوز وحشیانه به بازیگر زن مشهور + عکس بازیگر


تجاوز وحشیانه به بازیگر زن مشهور + عکس

 

بازیگر زن مشهور که به خاطر نیاز به مواد مخدر به ساقی مردی مراجعه کرده بود به زور اسلحه مجبور شد به اتاق خواب مرد ساقی برود .این بازیگر زن به گزارش پاتوق-90 با ضرب و شتم شدید مورد تجاوز جنسی قرار گرفت.در واقع اعتیاد این بازیگر زن او را به دام یک مرد متجاوز انداخت.

 

تجاوز وحشیانه به بازیگر زن مشهور + عکس بازیگرتجاوز وحشیانه به بازیگر زن مشهور + عکس بازیگر

 

ماجرا ازین قرار است که به گزارش پاتوق-90 نور هان، بازیگر معروف مصری زمانی که قصد داشت برای خرید مواد مخدر   نزد ساقی خود برود، مورد تجاوز Rape و آزار واذیت وی قرار گرفت.این بازیگر زمانی که به آپارتمان ساقی خود رسید و به داخل رفت با تهدید ساقی خود با سلاح گرم مواجه شد، سپس او را به اتاق خواب منزلش برد ونیت شومش را بر بازیگر معروف مصر عملی کرد و سپس بدون اینکه به او موادمخدر بدهد او را رها کرد.

 

این بازیگر با حالتی آشفته پس ازینکه از خانه ساقی خارج می شود به نزدیک ترین پایگاه پلیس   می رود و موضوع را با آن ها در میان می گذارد، اما زمانی که ماموران به منزل ساقی می روند هیچ خبری از ساقی جانی نبود.

 

تحقیقات توسط یحیی قدری، بازپرس ویژه پرونده ادامه دارد و پلیس به دنبال دستگیری ساقی فراری است

 

 

مطالب مرتبط:

 

تجاوز جنسی به یک تازه عروس و تکه تکه کردن بدنش (عکس)

 

تجاوز گروهی به خانم بازیگر معروف و سرشناس (عکس)

 

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال