توافق استقرار ناوگان حمل ونقل برون استانی در مرز شلمچه


توافق استقرار ناوگان حمل ونقل برون استانی در مرز شلمچه

مدیر ترمینال مرزی شلمچه گفت: بنا بر مذاکرات و توافق‌های انجام‌شده با مسئولان حمل‌ونقل این استان‌ها مقرر است ناوگان حمل‌ونقل عمومی خود را به خرمشهر اعزام تا در مکان بارانداز ناحیه آزاد اروند در کنار ترمینال مرزی شلمچه مستقر شوند.

تصویر و عکس   توافق استقرار ناوگان حمل ونقل برون استانی در مرز شلمچه

جمال حمیدی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در خرمشهربیان داشت: براساس آمار تفکیکی زائران اربعین امام حسین ع واردشده از مرز جهانی شلمچه در سال ۹۴ بیشترین حجم زائران مربوط به استان های فارس، هرمزگان، بوشهر و اصفهان بودند.

وی اضافه کرد: سال جاری برای تأمین ناوگان حمل ونقل برون استانی زائران اربعین امام حسین ع در مرز جهانی شلمچه از استان هایی که سال گذشته بیشترین زائر وارد شدنی از مرز شلمچه را داشتند خواست کردیم تا اتوبوس مسافربری های مربوط به ناوگان حمل ونقل برون استانی خود را پس از اربعین در شلمچه مستقر کنند.

مدیر ترمینال مرزی شلمچه عنوان کرد: بنا بر مذاکرات و توافق های صورت گرفته با مسئولان حمل ونقل این استان ها مقرر است ناوگان حمل ونقل عمومی خود را به خرمشهر اعزام تا در مکان بارانداز ناحیه آزاد اروند در کنار ترمینال مرزی شلمچه مستقر شوند.

وی گفت: هماهنگی های ضروری با ناحیه آزاد اروند صورت گرفته و شبیه به سال گذشته بارانداز به گونه ای دیزاین می شود که حین برقراری نظم و نظارت بر ناوگان حمل ونقلی که برای جابه مکانی زائران بازگشتی مستقر می شود، زائران اربعین امام حسین ع بتوانند به امکانات رفاهی و تغذیه ای دسترسی داشته باشند.

– با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى رسانيد –

نگارش : پوريا س.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تا غنچه خندانت دولت به که خواهد داد
««« »»»
ای شاخ گل رعنا از بهر که می‌رويی

توافق استقرار ناوگان حمل ونقل برون استانی در مرز شلمچه

TT / 55 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال