آخرین جزئیات نصب صندلی های طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان


آخرین جزئیات نصب صندلی های طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: صندلی‌های طبقه دوم ورزشگاه نقش‌جهان همه روزه در حال ساخت و نصب است و در روزهای آینده نصب آن به انتها می‌رسد.

تصویر و عکس   واپسین جزئیات نصب صندلی های طبقه دوم ورزشگاه نقش دنیا

بهرام سبحانی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در اصفهانبا اشاره به بودجه اختصاص یافته به ورزشگاه نقش دنیا از سوی شرکت فولاد مبارکه بیان داشت: این شرکت در ابتدا ۱۸ میلیارد تومان بودجه به ورزشگاه نقش دنیا اختصاص پیدا کرد و در قالب مدد به اجرا کنندگان قبلی به این ورزشگاه اختصاص داد.

وی ادامه داد: از وقتی که این ورزشگاه به شرکت فولاد مبارکه تحویل داده شد و در مدت ۱۸ ماه، شرکت نزدیک به ۳۰ میلیارد تومان به ورزشگاه اختصاص داد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه درباره دغدغه هایی که اطراف ساخته نشدن بخش هایی از ورزشگاه حضور دارد، ادامه داد: هیچ نگرانی در این زمینه حضور ندارد زیرا برخی این نگرانی ها را تهیه میکنند.

وی گفت: در حال حاضر ۴۵ هزار صندلی در قسمت پایین ورزشگاه قرار دارد و نمییاندیشم که تا ۱۰ سال این شمار صندلی پر شود اما با این حال، نزدیک به ۳۰ هزار صندلی به صورت روزانه ساخته شده و در ورزشگاه نصب می شود.

سبحانی درباره تکمیل بخش های دیگر ورزشگاه نیز افزود: نصب صندلی های طبقه دوم ورزشگاه نقش دنیا نیز تا دو هفته دیگر به انتها می رسد.

وی افزود: همچنین چادرهای ورزشگاه نیز در حال حاضر آماده است اما به خاطر برخی شرایط آب و هوایی در حال حاضر امکان نصب آن حضور ندارد که هر زمان هوا خوب شد و مجوز فعالیت در ارتفاع داده شد، نصب خواهد شد.

*******************

گردآوری از: گلبهار ق.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو ذکر خير طلب می‌کنی سخن اين است
««« »»»
که در بهای سخن سيم و زر دريغ مدار

آخرین جزئیات نصب صندلی های طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان

TT / 34 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال