هیچ سفر خارجی در طول شورای چهارم نداشتم


هیچ سفر خارجی در طول شورای چهارم نداشتم

سرپرست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تبریز گفت: در طول عضویت در شورای چهارم، هیچ گونه سفر خارجی، چه شخصی و چه از طرف شورا نداشته‌ام.

تصویر و عکس   هیچ سفر خارجی در طول شورای چهارم نداشتم

سعید حاجی زاده در مکالمه با خبرنگار تسنیم در تبریز با ابراز تعجب از مطرح شدن چندین و چون سفرهای خارجی اش در طول شورای چهارم اظهار داشت: با توجه به بیانات فرماندار شهرستان تبریز مبنی بر تشکیل نشست حل اختلاف استان به منظور رسیدگی به تخلفات مربوط به سفرهای خارجی برخی اعضای شورا، قابل ذکر است که بنده اساساً از شروع عضویت در شورا تا کنون هیچ سفر خارجی چه شخصی و چه از طرف شورا نداشته ام.بنده حتی در هیچ یک از سفرهای داخلی شورای کلانشهر تبریز نیز حاضر نبوده ام.

سرپرست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تبریز در پاسخ به این سئوال که آیا واقعا از شما نیز در این باره توسط فرمانداری شهرستان تبریز توضیح خواسته شده است، گفت: در فهرست ارسال شده نام من نیز قید شده ولی با این حال هیچ گونه سئوالی در این باره از بنده سؤال نشده است.

عضو شورای شهر تبریز خواستار اصلاح و تجدید نگاه در این باره شد و اضافه کرد: در تعجبم که دوستان براساس کدام وارسی و اسناد و مدارک، به این نتیجه غیر قرار می داری رسیده اند که خواستاریم در این باره تجدیدنظر انجام شود.

وی در پاسخ به دلیل اجتناب از این سفرها اظهار داشت: من در دو سال اول شورا به عنوان سخنگوی شورا بودم و دو سال بعدی نیز به عنوان سرپرست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی بوده و هستم و طبعاً توصیه هایی درباره حضور در مسافرت های داخلی و خارجی به بنده هم شد ولی به دلایلی که برای خودم دارم، ترجیح دادم در این سفرها شرکت نکنم.

سرپرست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تبریز اضافه کرد: البته من با مسافرت اعضای شورا چه داخلی و چه خارجی مخالفت اصولی ندارم اما باور می‌ دارم این سفرها باید با طی مراحل قانونی و در نکاتی انجام شود که به طور هویدا برای شهر و مسائل آن سودمند بوده و خروجی معلومی داشته باشد، از سوی دیگر چون مردمان تا به حال آثار و خواص ویژه ای از انجام چنین سفرهایی به عینه ندیده اند معمولاً نسبت به آن ذهنیت مثبت و خوبی ندارند و تصورشان از چنین سفرهایی چیزی جز حیف و میل بیت المال نیست.

به اعلان سرزه و به نقل از تسنیم، چندی پیش از سوی فرمانداری شهرستان تبریز به شورای این شهر نامه ای مبنی بر تخلف ۲۰ نفر اعضای شورای شهر در خصوص سفرهای خارجی اعزام شده است.

——————————–

تهیه شده توسط : پونه ر.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نه به تنها حيوانات و نباتات و جماد
««« »»»
هر چه در عالم امر است به فرمان تو باد

هیچ سفر خارجی در طول شورای چهارم نداشتم

TT / 64 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال