ازدواج بعد از پیوند کبد رمانتیک +عکس ها و تصاویر


ازدواج پس از پیوند کبد عاشقانه +تصاویر

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس ازدواج پس از پیوند کبد رمانتیک +تصاویر

ازدواج پس از پیوند کبد رمانتیک +تصاویر

دختر جوان ۲۷ ساله تصور نمیکرد روزی کسی که او را هرگز نگاه نکرده و نمیشناسد در کمال سلامت بخواهد مجانی کبدش را به او تقدیم کند ! به اعلان سرزه و به نقل از هدر فرزندی خوش شانس بود که یک مرد فرشته صفت بر سر راه حیات او قرار گرفت . شاید باورش سفت باشد که فوت شدی به خانمی که اصلاً نمی‌شناخته، کبد خودش را بدهد و درنهایت این پیوند به‌قدری خوش‌یُمن باشد که آن‌ها باهم مزدوج شوند.

وقتی که یکی از افسرهای اجرای کُد در فرانکفورت بر آن شد نیمی از کبد خود را به فردی که اصلاً نمی‌شناسد تقدیم کند، اصلاً فکر نمی‌کرد همین فرد روزی مهم‌ترین آدم زندگی‌اش شود. در مارس سال ۲۰۱۲ بود که پزشکان شناسایی کردند هِدِر کروگِر ۲۷ ساله به بیماری سرطان کبد آن‌هم در سطح ۴ مبتلاست و به پیوند کبد احتیاج دارد، پیوندی که چنانچه خیلی زود اتفاق نیفتد او تنها چندین ماه دیگر زنده خواهد بود.

در این شرایط قرار گرفتن در لیست پیوندهای بیمارستان هم چندان عاقلانه به نگاه نمی‌رسید و این دختر جوان باید به‌سرعت کبدی که با او سازگار بود را پیدا می‌کرد. خودش می‌گوید که در همان لحظه اندامش تفسیر می‌رفته و کاملاً متوجه این بحث شده که انجام کارهای معمولی و متداول روزانه هم برایش سفت شده‌اند.

در همین روزها پسرعمویش که در یک ایستگاه پلیس کار می‌کرده، در زمان نهار برای یکی از همکارانش داستان هِدِر را تمجید می‌کرده که کریس دِمسی می‌شنود. کریس بااینکه اصلاً هِدِر را نمی‌شناخته و تابه‌حال هم از او حرفی نشنیده، اما احساس می‌کند باید برای تندرستی او کاری به انجام رساند. کریس می‌گوید که پیوسته به خودش می‌گفته چنانچه مکانی مددی از دستت برمی‌آید به انجام رسان، شاید روزی که تو به چیزی احتیاج داشته باشی کسی به مددت بیاید.

 تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس ازدواج پس از پیوند کبد رمانتیک +تصاویر

کریس به پسرعموی هِدِر درباره تصمیمش می‌گوید و برای انجام آزمایش‌ها به بیمارستان می‌رود، نتیجه مثبت بود و خون آن‌ها به هم می‌خورد. حالا زمان آن بود که به هِدِر درباره این اتفاق غیرمنتظره بگویند. هِدِر تمجید می‌کند که آن روز پای تلفن اصلاً نمی‌توانسته باور کند کسی که او را نمی‌شناسد، حاضرشده به او کبد بدهد.

هِدِر و کریس دیدار لغزش باهم داشتند و بعدازآن برای انجام عمل به بیمارستان می‌روند و درنهایت عمل موفقیت‌آمیزی را انجام می‌دهند. پس از عمل کریس گفته بود که بابت این کار چیزی را به او بدهکار نیستند و تنها برای این که یاری رسانده باشد، حاضر به انجام این پیوند شده است.

 تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس ازدواج پس از پیوند کبد رمانتیک +تصاویر

این دو در دو پارسال از حال همدیگر خبر داشتند، اما به گزارش سرزه به نقل از هِدِر از چندین ماه پیش بیشتر به هم نزدیک شدند، به نگاه می‌رسید انجام این عمل سبب نزدیک شدن روحیات آن‌ها به هم شده بود و وقتی کریس از هِدِر خواستگاری کرد، او با همه حضور «بله» را گفت.

 تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس ازدواج پس از پیوند کبد رمانتیک +تصاویر

هِدِر پس از مهمانی عروسی‌اش گفته بود که اتفاقات دو پارسال را نمی‌تواند باور کند، این که همه‌چیز خیلی با سرعت پیش آمد و حالا او هم تجربه یک بیماری سرطان را به اتمام رسانده، هم باکسی ازدواج‌کرده که در سخت‌ترین زمان زندگی‌اش بدون این که حتی او را بشناسد،در کنارش بوده است. هِدِر دراین‌باره می‌گوید: “احساس می‌کنم یک فرشته من را زیر نگاه داشته است”.

 
 

— با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى نماييد —

نگارنده : بهمن ط.

مطالب جالب و شگفت انگیز در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در آن چمن که بتان دست عاشقان گيرند
««« »»»
گرت ز دست برآيد نگار من باشی

ازدواج بعد از پیوند کبد رمانتیک +عکس ها و تصاویر

TT / 131 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال