روحیه انقلابی پادزهر خوی سلطه‌گری آمریکا


آمریکا کشوری است که خوی استعمارگری دارد و بویی از انسانیت نبرده است و به خونریزی مشهور است. این کشور رشد و تعالی خود را در ضعیف نگه داشتن سایر ملل تعریف کرده است.

در چنین شرایطی و با توجه به خوی استکباری آمریکا، ملت ایران که سال‌ها تمدن‌ساز بوده و هیچ استعمار و اشغالی را نپذیرفته و در مقابل همه بیگانگان ایستادگی کرده است، طبیعی است که به آمریکا ‌بی‌اعتماد باشد زیرا یقینا نیت آمریکا حل و فصل مسائل ایران نخواهد بود.

از سوی دیگر ملت ما مسلمان و شیعه است و دین ما اجازه نمی‌دهد که مسلمانان به غیر مسلمانان گردن بنهند و تحت تابعیت او قرار گیرند. سلوک اهل بیت هم بر این منوال بوده است.

امام حسین (ع) حاضر نشد بیعت یزید فاسق را بپذیرد و شیوه این امام عزیز و یارانش یکی از بهترین الگوهای ما برای زندگی است.

حقایق نشان می‌دهد که آمریکا هم به صورت علنی فسق و فجور می‌کند. قانونی کردن و توسعه فحشا، توسعه جنگ و خشونت‌ و بسیاری موارد دیگر حاکی از جدا بودن مسیر آمریکا از آرمان‌هایی است که انقلاب اسلامی برای آنها ظهور کرد.

موضوع برجام هم نشان داد که آمریکایی‌ها قابل اعتماد نیستند زیرا در کنار بی‌اعتنایی به تعهدات خود، زیاده‌خواهانه درصدد ایجاد محدودیت برای ایران هستند.

همه این مسائل بار دیگر اثبات می‌کند که تنها راه‌حل مشکلات جمهوری اسلامی ایران تکیه به نیروها و امکانات داخلی است و همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، تفکر انقلابی است که می‌تواند کشور را از مشکلات برهاند.

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی - عضو هیات رئیسه مجلس

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال