دفتر عفو بین الملل در مسکو پلمب شد


شبکه تلویزیونی ار. ب. کا روسیه روز چهارشنبه گزارش داد که کارکنان سازمان عفو بین الملل هنگام حضور در محل کار خود متوجه تعویض قفل و همچنین مهر و موم در مواجه شدند و امکان ورود به محل وجود نداشت.

روزنامه ماسکوفسکی کامسامولتس نیز در این باره گزارش داد: مساله پلمب شدن دفتر عفو بین الملل پس از انتقاد این سازمان از بازداشت یک متهم به نام الدار دادین در جمهوری کارلیا در غرب روسیه رخ داد که مدعی شده بود که در زندان شکنجه شده است.
بنا به این گزارش، عفو بین الملل نیز مستند به این ادعاها از وی حمایت کرد و حتی خواستار آزادی فوری وی شد، اما عکس های انتشار یافته از دوران بازداشت دادین نشان می دهد وی کاملا سالم بوده و هیچ نشانه ای از آثار شکنجه ندارد.
بنا بر گزارش اعلام شده، وی دو سال پیش به دنبال سه بار بازداشت به دلیل شرکت در تظاهرات به تحمل زندان محکوم شده بود.
با این حال دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین اعلام کرده که این موضوع باید با دقت بررسی شود.
نمایندگی سازمان عفو بین الملل که از 20 سال پیش در این محل فعالیت می کند، اعلام شهرداری مسکو مبنی بر اینکه دلیل پلمب تاخیر در پرداخت اجاره بها بوده است را رد کرد.

ایرنا

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال