فقط یک دستگاه از این خودرو ساخته شد ! + تصاویر


فقط یک دستگاه از این خودرو ساخته شد

 

تصاویر خودرویی که فقط یک دستگاه از آن ساخته شد/ توقف تولید به دلیل فوت سازنده!

مجله مراحم : نمونه اولیه فانتوم کراس ایر در سال ۱۹۳۸ و در کالفرنیا ارائه شد. این خودرو مجموعا گنجایش ۶ سرنشین را داشت و از یک موتور ۴.۷ لیتری ۸ سیلندر به عنوان پیشرانه استفاده شد.
 
 
 فقط یک دستگاه از این خودرو ساخته شد , خودرویی که ساخت آن متوقف شدفقط یک دستگاه از این خودرو ساخته شد , خودرویی که ساخت آن متوقف شد

به گزارش  موبنا ، تولید این خودرو در سال ۱۹۳۸ برابر با ۲۴ هزار دلار هزینه داشت که برآورد آن در سال ۲۰۱۰ حدود ۳۷۰ هزار دلار شد.

به دنبال فوت طراح این خودرو در سال ۱۹۳۹ پروژه برای همیشه متوقف شد و تنها همین یک نمونه تولید شده از کراس ایر باقی ماند.

 

 فقط یک دستگاه از این خودرو ساخته شد , خودرویی که ساخت آن متوقف شدفقط یک دستگاه از این خودرو ساخته شد , خودرویی که ساخت آن متوقف شد  فقط یک دستگاه از این خودرو ساخته شد , خودرویی که ساخت آن متوقف شدفقط یک دستگاه از این خودرو ساخته شد , خودرویی که ساخت آن متوقف شد  فقط یک دستگاه از این خودرو ساخته شد , خودرویی که ساخت آن متوقف شدفقط یک دستگاه از این خودرو ساخته شد , خودرویی که ساخت آن متوقف شد  فقط یک دستگاه از این خودرو ساخته شد , خودرویی که ساخت آن متوقف شدفقط یک دستگاه از این خودرو ساخته شد , خودرویی که ساخت آن متوقف شد  فقط یک دستگاه از این خودرو ساخته شد , خودرویی که ساخت آن متوقف شدفقط یک دستگاه از این خودرو ساخته شد , خودرویی که ساخت آن متوقف شد

[ منبع این خبر سایت مجله مراحم می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال