ترخیص و انتقال ستایش ۳ ساله به بهزیستی کرمان


ترخیص و انتقال ستایش ۳ ساله به بهزیستی کرمان

خبرگزاری فارس: ترخیص و جابجایی ستایش 3 ساله به بهزیستی کرمان

رئیس اداره بهزیستی شهر رفسنجان نقل کرد: ستایش ۳ ساله که نکته کودک‌آزاری قرار گرفته بود و تحت معالجه بود، روز پیش ترخیص و به بهزیستی کرمان رسانده شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شهر رفسنجان، محمود حیدری صبح امروز در نشست زیانهای اجتماعی این شهرستان با بحث خردسال اذیتی و همسرآزاری بیان داشت: در ۶ ماه نخست سال جاری ۲۱ نکته خردسال اذیتی در شهر رفسنجان داشتیم.

وی بیان داشت: این موارد به کرمان ارجاع داده و سامان دهی شدند، اصلی عامل این موارد شامل فقر اقتصادی و تزلزل خانواده و مواد مخدر صنعتی در خانواده ها بوده است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان شهر رفسنجان تصریح کرد: اورژانس اجتماعی شهر رفسنجان از دو پار سال در این شهرستان افتتاح شده و فعالیت بالایی دارد.

این مسؤول یاد آوری کرد: تنها شهرستانی که مخارجهای معتادان را توجه کرد می کند، شهر رفسنجان است و خیران در این حوزه شراکت کنند و البته هزینه نگهداری این معتادان بسیار بالاست.

حیدری اضافه کرد: از مسؤولان تقاضا داریم در نکاتی شبیه به خردسال اذیتی، همسرآزای، سالمندآزاری و … یاری رسانند که سامان دهی شوند.

وی متذکر شد: مخارجهای اورژانس اجتماعی بالاست، امتحانها، پزشکی قانونی و … از جمله این هزینه هاست که باید توجه کرد کنیم و اعتبار اورژانس خیلی کم است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان شهر رفسنجان یادآور شد: ستایش سه ساله روز پیش ترخیص شد و به بهزیستی کرمان رسانده شد، چند نکته تقاضا داشتیم تا رئیسی او را قبول کنند، اما شرایط ضروری را نداشتند.

__________________________________

تهیه و تدوین: فروزان گ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مسندفروز دولت کان شکوه و شوکت
««« »»»
برهان ملک و ملت بونصر بوالمعالی

ترخیص و انتقال ستایش ۳ ساله به بهزیستی کرمان

TT / 79 — TP / 33%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال