۴ هزار متر مربع زمین برای تامین مسکن خانواده های محروم قزوین واگذار شد


۴ هزار متر مربع زمین برای تامین مسکن خانواده های محروم قزوین واگذار شد

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین از واگذاری ۴ هزار متر مربع زمین برای تامین مسکن خانواده های محروم در استان گزارش کرد.

تصویر و عکس   ۴ هزار متر مربع زمین برای تامین مسکن خانواده های محروم قزوین واگذار شد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از قزوین، به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی استان قزوین حامد مانی فر بیان داشت: با توجه به اجازه ابلاغی وزارت راه و شهرسازی با هدف تامین مسکن اقشار محروم و کم درآمد، نزدیک به ۴۰۰۰ متر مربع زمین در سر تا سر استان جهت احداث واحد مسکونی برای خانواده های محروم اختصاص یافت.

وی اضافه کرد: این اقدام بر اساس ماده چهار قانون ساماندهی، تولید و عرضه مسکن و به دنبال معاهده منعقد شده بین ادارات کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی صورت گرفته است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین با بیان این مطلب نقل کرد: بر اساس اجازه ابلاغی از سوی وزارت راه و شهرسازی و بر اساس این گذاشت، اراضی جهت تامین مسکن خانواده های محروم، به صورت مجانی در اختیار بنیاد مسکن قرار گرفته و همکاران ما در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز از مکان اعتبارات خود آنها را احداث خواهند کرد.

وی با اشاره به این که ۲۱ قطعه زمین در سر تا سر استان برای تحقق این بحث اختصاص یافته بیان کرد: میزان واحدهای مسکونی نکته احتیاج و همچنین پراکندگی آنها در استان توسط اداره کل بنیاد مسکن احتیاج سنجی شده و بر همین اساس واحدهای مسکونی احداث و در اختیار اشخاص معلوم شده قرار خواهد گرفت.

مانی فر با بیان این که مجموع مساحت این زمینها سه هزارو۹۱۰ مترمربع می باشد عنوان کرد: این ۲۱ قطعه در قالب ۷۵ واحد مسکونی در سطح استان احداث خواهد شد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان قزوین با ارائه جزئیاتی از این سبک اضافه کرد: از مجموع این ۲۱ قطعه زمین واگذار شده در کل استان، به شهرستان آبیک ۲، بویین زهرا ۵، محمود آباد ۴، اسفرورین ۳، ارداق ۲، الوند ۳، محمدیه ۱ و قزوین نیز ۱ قطعه اختصاص یافته است.

__________________

تهیه و تدوین: آريامنش ح.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حديث آرزومندی که در اين نامه ثبت افتاد
««« »»»
همانا بی‌غلط باشد که حافظ داد تلقينم

۴ هزار متر مربع زمین برای تامین مسکن خانواده های محروم قزوین واگذار شد

TT / 49 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال