قاللیباف :با من مشکل دارید چرا به دختر و همسرم تهمت می‌زنید؟


شهردار تهران خود را خدمت‌رسان مردم دانست و گفت: هیچگونه گرایش سیاسی ندارم و همانند دوران رزمندگی برای خدمت‌رسانی به مردم آمده‌ام؛ تحت تاثیر هیچگونه جریانات سیاسی نیستم.

اگر با من مشکل دارید چرا با ادعاهای دروغ به دختر و همسرم تهمت می‌زنید؟

 محمدباقر قالیباف در سیصدودومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران و پس از پرسش‌های مطرح شده از سوی اعضای شورای شهر اظهار کرد: در زمینه مسائلی که بابت تفاوت ارائه خدمات بین کارگران، کارمندان و مدیران شهرداری مطرح شده، باید بگویم مجموعه خدماتی که میان کارگران، کارمندان و مدیران داده شده همانند هم بوده است و هیچگونه تفاوتی ندارد. 

 وی تاکید کرد: ما برای خدمت‌رسانی به مردم حضور یافته‌ایم و هیچگونه گرایش سیاسی ندارم و همانند دوران رزمندگی به مردم خدمت خواهم کرد و تحت تاثیر جریانات سیاسی نیستم. 

 شهردار تهران با بیان اینکه به خود و خانواده‌اش ظلم صورت می‌گیرد، تصریح کرد: بنده در مقابل اتهامات ایستادگی می‌کنم اما چه جوابی به دخترم که یک تصویر جعلی به نام او در سایت‌ها و رسانه‌ها منتشر می‌شود بدهم؛ متاسفم که تصویر خانم دیگری را به عنوان دخترم منتشر می‌کنند و می‌خواهند مرا تخریب کنند؛ اگر به دنبال تخریب بنده هستید، چرا این تهمت‌ها را به خانواده‌ام وارد می‌کنید؛ متاسفم از اینکه عکس پسر دیگری را به عنوان پناهنده و متهم به دزدی منتشر می‌کنند و آن را به خانواده من نسبت می‌دهند. 

 قالیباف افزود: چرا به دختر و حتی همسرم تهمت می‌زنید؛ ما در هر حال نسبت به این اتهامات ایستاده‌ایم چرا که رزمنده هستیم و در راه خدمت به مردم و مبارزه با ظلم پیش خواهیم رفت. 

 وی با اشاره به پیگیری‌های مسئولان قوه قضائیه درباره واگذاری املاک شهرداری گفت: گزارش اولیه دادستانی کل به دست آمده و مابقی آن نیز در اختیار دادستانی تهران است که رسیدگی نیز به طور کامل صورت می‌گیرد.

 

منبع: تسنیم

 

 

[ منبع این خبر سایت سیمرغ می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال