دبیر ستاد هفته پژوهش و فناوری خراسان جنوبی منصوب شد


دبیر ستاد هفته پژوهش و فناوری خراسان جنوبی منصوب شد

سرپرست دانشگاه بیرجند به عنوان دبیر ستاد هفته پژوهش و فناوری خراسان جنوبی منصوب شد.

تصویر و عکس   دبیر ستاد هفته پژوهش و فناوری خراسان جنوبی منصوب شد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از بیرجند، به نقل از روابط عمومی دانشگاه بیرجند، نگاه به جایگاه بی بدیل تحقیقها و تحقیقات علمی و کاربردی در تولید علوم و توسعه علوم و دستیابی به تکنولوژیهای نوین برای ارتقاء جایگاه علمی کشور و تولید ثروت به منظور پیشرفت وضع حیات مردمان و رفاه عمومی طی ابلاغی از سوی سید علی اکبر پرویزی استاندار خراسان جنوبی، دکتر خلیل خلیلی سرپرست دانشگاه بیرجند به عنوان دبیر ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری خراسان جنوبی منصوب شد.

واریز صددرصدی مطالبات گندم کاران خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی، سرپرست سازمان جهاد کشاورزی از توجه کرد تمامی مطالبات گندم کاران استان گزارش کرد.

هاشم ولی پورمطلق نقل کرد: تا به حال بالغ بر چهار هزار و ۳۶۶ محموله تهیه کرد گندم ضمانتشده در شرکت غله استان به ثبت رسیده است.

وی با اظهار این که از این شمار تا به حال بهای ۴ هزار و ۳۵۹ محموله توجه کرد شده است، اظهار کرد: شمار دو محموله نیز در صف واریز هستند.

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از تهیه کرد ضمانتشده ۲۴ هزار و ۳۰۱ تن گندم از کشاورزان استان در امسال گزارش کرد و نقل کرد: نرخ گندم خریداری شده بالغ بر ۳۱۱ میلیارد و ۹۱۹ میلیون ریال بوده است.

ولی پورمطلق با اظهار این که تا به حال از این مبلغ ۳۱۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال به گندمکاران استان توجه کرد شده است، عنوان کرد: مبلغ ۲۱۹ میلیون ریال نیز از مطالبات گندمکاران باقی مانده که به زودی توجه کرد می شود.

وی نقل کرد: حدس زده میشود امسال بالغ بر ۳۰ هزار تن از گندم مازاد کشاورزان استان به صورت ضمانتشده از آن ها خریداری شود.

وجود رسانه های خراسان جنوبی در بیست ودومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی نقل کرد: با هماهنگی هایی که با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به انجام رسانده ایم، غرفه خوبی برای خراسان جنوبی گرفته ایم تا بتوانیم توانمندی های استان را در نمایشگاه به درستی نمایان کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ احمد محبی نقل کرد: پیشگوییهای ضروری را برای وجود مطبوعات و خبرگزاری های خراسان جنوبی در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها که از ١٤ تا ٢١ ماه آبان جاری به انجام رسانده میشود، به انجام رسانده ایم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به این که در غرفه یادشده فعالیت رسانه استان برای مخاطبان شناسانده خواهد شد تصریح کرد: استان خراسان جنوبی دارای ٨٨ نشریه و پایگاه خبری دارای اجازه که شامل ٤ نشریه، ١١ هفته نامه، ٨ دوهفته نامه، ١٩ ماهنامه، ٢ دوماهنامه، ٢� فصلنامه ،٧ دوفصلنامه و ١٧ پایگاه خبری است.

وی اضافه کرد: پارسال, ٥� نشریه مکتوب و جایزی استان خراسان جنوبی، واپسین فعالیتهای خود را در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات به اکران قرار دادند.

–ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربر عزيز، کمک کنيد–

گردآورنده : پری خ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آسمان بار امانت نتوانست کشيد
««« »»»
قرعه کار به نام من ديوانه زدند

دبیر ستاد هفته پژوهش و فناوری خراسان جنوبی منصوب شد

TT / 112 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال