عصبانی ترین گربه اینستاگرام ! (عکس)


عصبانی ترین گربه اینستاگرام ! (عکس)

او بر خلاف گربه های دیگر چهره ملوس و با مزه ای ندارد، بلکه چهره او درهم کشیده، عصبانی و ترشرو به نظر می رسد؛ اما این ویژگی منفی برایش خوش شانسی آورده و او را به ستاره گربه های اینستاگرام مبدل کرده است.
در دنیای مجازی حیوانات خانگی بسیاری به بهانه های مختلف به شهرت رسیده اند. آلبرت اسم این گربه است. او بر خلاف گربه های دیگر چهره ملوس و با مزه ای ندارد، بلکه چهره او درهم کشیده، عصبانی و ترشرو به نظر می رسد؛ اما این ویژگی منفی برایش خوش شانسی آورده و او را به ستاره گربه های اینستاگرام مبدل کرده است. در حال حاضر او رقابت تنگاتنگی با گربه های عصبانی دیگر برای کسب عنوان «عصبانی ترین» را دارد.

چهره اخمو و موهای ژولیده آلبرت حالت تهاجمی و منحصر به فردی به او داده است. در این گزارش با آلبرت بیشتر آشنا خواهید شد.
عصبانی ترین و اخمو ترین گربه دنیا عصبانی ترین و اخمو ترین گربه دنیا عصبانی ترین و اخمو ترین گربه دنیا عصبانی ترین و اخمو ترین گربه دنیا عصبانی ترین و اخمو ترین گربه دنیا عصبانی ترین و اخمو ترین گربه دنیا

وبگردی:


[ منبع این خبر سایت فانیگما می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال