مصائب برانکو ایوانکوویچ در نقل و انتقالات (خبر)


مصائب برانکو ایوانکوویچ در نقل و انتقالات (گزارش)

پرسپولیس روند خوبی در نیم فصل نخست به اتمام میرساند و با میانگین امتیازی مناسب قادر بوده در صدر جدول قرار گیرد، با این حال با نزدیک شدن به نقل و انتقالات به نظر می‌رسد مصائب برانکو بیش از پیوسته خواهد شد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس مصائب برانکو ایوانکوویچ در نقل و انتقالات (گزارش)

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، برانکو ایوانکوویچ در هفته های اخیر ۱۱ بازیکن آماده در مخلوط خود داشته و حداقل ۳ بازیکن نیز به عنوان رزرو و در سطح نزدیک به بازیکنان اصلی روی نیمکت این تیم قرار گرفته بودند که موجب شد تا سرمربی سرخپوشان برای تغییرات در جریان بازی با معضل مواجه نشود.

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، محمد انصاری، کمال موفقی نیا، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، امید عالیشاه، وحید امیری و مهدی طارمی در مخلوط ۱۱ نفره این تیم قرار دارد و رامین رضاییان، احمد نوراللهی و علی علیپور نیز به عنوان رزروهای آماده این تیم به حساب مییایند. برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات سرخپوشان در مکالمه ی محبت آمیز برای نمایان کردن این که تا چه اندازه از بازیکنانش راضی است اعلام کرده که “من پیوسته پسندم بازیکنان عمده ام نفس بازیکنان ذخیره را پشت گردن خود احساس کنند و این مقدار احساس خطر کنند”.

با این شرایط اما نبود طاقت نیمکت نشینان این تیم برای منتقل کردن خود به مخلوط اصلی به حاشیه بزرگی مبدل شده که تا به حال با مدیریت برانکو و همچنین در پس نتایج این تیم مهار شده است. با این حال با توجه به وجود سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا به چشم مییاید این تیم از امروز تلاش خود برای تقویت در این مسابقه ها را صورت دهد و سرمربی این با شناخت نقاط ضعف و توانایی تیمش به تقویت آن توجه بکند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس مصائب برانکو ایوانکوویچ در نقل و انتقالات (گزارش)

در حال حاضر محمد امین آرام طبع، حامد مردی، الکسی پل یانسکی، پریمیوف، محمد رحمتی، شهاب زاهدی، احسان علوان زاده، ابوالفضل درویش وند، راستگو محرمی و بوژیدار رادوشوویچ همراه با طاهرخانی و کرملاچعب به عنوان بازیکن نیمکت نشین در مخلوط سرخپوشان وجود دارند که شاید از این جمع دو یا سه نفر از سرخپوشان طلاق خواهند گرفت.

برانکو ایوانکوویچ که در سبد تهیه کرد خود بازیکنان باحال توجهی را در ذهن دارد برای ایجاد تناسب در مخلوط تیمش و از بین بردن حاشیه های احتمالی مصائب سفتی را جلو رو خواهد داشت. مخلوط خط دفاعی پرسپولیس در ملاقات های اخیر به درستی قادر بوده انتظارات را برآورده کند و خط میانی این تیم نیز با توجه به آشنایی کامل با خصوصیات همدیگر شرایط عالی ای از نظر فیزیکی، سرعت، تکنیک و پاسور به خود اختصاص داده و مهدی طارمی نیز در جوار امیری شرایط تقریبا رو به صعودی را به جا قرار داده است که جا را برای نفرات تازه با معضل مواجه می کند.

در پرسپولیس فعلی هیچکس طاقت نیمکت نشینی ندارد و نفرات نیمکت نشین نزدیک به بازیکنان اصلی نیز خود را برای وجود در مخلوط اصلی محق آگاهی میدارند. این مساله در عین حال که شرایط هارمونی پرسپولیس را ایده آل کرده قادر هست حاشیه های بزرگی را نیز برای سرخپوشان همراه با داشته باشد که تا به امروز با مدیریت برانکو ایوانکوویچ و دیگر اعضای کادرفنی و همچنین نتایج موردعلاقه این تیم پنهان مانده است. هر چندین پاسخ روشن برانکو به معترضین مبنی بر تبعید آنها به تیم امید موجب شده تا آنها نیز سکوت کنند اما در صورت ادامه این روند بعید نیست آنها نیز مسیر ساسان انصاری را در پیش گیرند و ساز طلاق سر دهند.

**براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد**

نگارش: پگاه د.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

روی رنگين را به هر کس می‌نمايد همچو گل
««« »»»
ور بگويم بازپوشان بازپوشاند ز من

مصائب برانکو ایوانکوویچ در نقل و انتقالات (خبر)

TT / 118 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال