فرصت ۱۰ ساعته ارتش سوریه به تروریستها برای خروج از شهر حلب


فرصت ۱۰ ساعته ارتش سوریه به تروریستها برای خروج از شهر حلب

خبرگزاری فارس: فرصت 10 ساعته ارتش کشور سوریه به تروریستها برای خروج از شهر حلب

ارتش کشور سوریه اعلام کرد که تروریستها همراه با سلاح شخصی خود و اشخاص غیر ارتشی که تمایل به خروج از حلب را دارند می‌توانند از ساعت ۹ صبح تا ۷ پس از ظهر امروز جمعه این شهر را رها کنند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح کشور سوریه یک فرصت انسانی به تروریستهای حاضر در حلب داد.

ارتش کشور سوریه با پخش بیانیه ای اعلام کرد که این فرصت از ساعت ۹ صبح امروز جمعه تا ساعت ۷ بعدظهر خواهد بود و همه گذرگاههای انسانی که پیشتر تعیین شده بود برای خروج اشخاص مسلح و اشخاص غیر ارتشی که تمایل به خروج دارند، گشوده شده است.

در این بیانیه آمده است: پس از پیروزی نیروهای مسلح در شکست تلاشهای گروههای تروریستی به منظور شکست محاصره اشخاص مسلح در نواحی شرقی شهر حلب بر آن شده شد که فرصت انسانی [به تروریستها] داده شود».

ارتش کشور سوریه از همه تروریستها درخواست که اقدامات خصمانه را متوقف، از فرصت انسانی استفاده و شهر را با سلاحهای شخصی خود از طریق گذرگاه «کاستیلو» در شمال و گذرگاه سوق الخیر-المشارقة به سوی ادلب رها کنند.

فرماندهی کل نیروهای مسلح کشور سوریه همچنین به اشخاص غیر ارتشی که تمایل دارند نواحی شرقی حلب را رها کنند، پیشنهاد داد که از ۶ گذرگاهی بهره گیرند که پیشتر برای خروج اشخاص غیر ارتشی و جراحتی معین شده بود.

**************************************

تهیه شده توسط : رامين ژ.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن چه او ريخت به پيمانه ما نوشيديم
««« »»»
اگر از خمر بهشت است وگر باده مست

فرصت ۱۰ ساعته ارتش سوریه به تروریستها برای خروج از شهر حلب

TT / 58 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال