تلاش بیشتر برای حلّ معضل اقتصادی و معیشتی مردم امری ضروری است


تلاش بیشتر برای حلّ معضل اقتصادی و معیشتی مردم امری ضروری است

رئیس حوزه علمیه اصفهان تلاش بیشتر برای حلّ معضل اقتصادی و معیشتی مردمان را امری لازم برشمرد بر اصلاح مسائل ربوی در بانک‌ها و رویارویی همگانی با مفاسد اجتماعی، اخلاقی و اداری تاکید کرد.

تصویر و عکس تلاش بیشتر برای حلّ معضل اقتصادی و معیشتی مردمان امری لازم است

به اعلان سرزه و به نقل از «نسیم آنلاین»، آیت الله العظمی مظاهری و رئیس حوزه علمیه اصفهان در ملاقات جهانگیری معاون نخست ریاست جمهوری بر اصلاح مسائل ربوی در بانک ها و رویارویی همگانی با مفاسد اجتماعی، اخلاقی و اداری تاکید کرد.

این مرجع تقلید تلاش بیشتر برای حلّ معضل اقتصادی و معیشتی مردمان را امری لازم برشمرد.

وی بر اصلاح مسائل ربوی در بانک ها، رویارویی همگانی با مفاسد اجتماعی، اخلاقی و اداری تاکید کرد و اضافه کرد: اختلافات سیاسی یکی از مشکلات اساسی کشور است و گسترش اختلاف که در بعضی نکات با توهین و رفتارهای خلاف شرع است، بحثی نیست که قادر باش به راحتی از کنار آن گذشت.

به اعلان سرزه و به نقل از خبرگزاری صداوسیما، آیت الله العظمی مظاهری با تأکید بر نقش اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، اجرای قرار می داری و کامل این سیاست ها را مشروط به همکاری و هماهنگی همه قوا ، نهادها و سیستم های مسئول و مردمان آگاهی داشت.

رئیس حوزه علمیه اصفهان به معضل پیچیده آب در استان اصفهان اشاره کرد و با یادآوری قول های قبلی وزرا و مسئولان دولتی در خصوص آب این استان نقل کرد: مسئولان و مردمان اصفهان هیچ گاه توقع ندارند، حقّ دیگران به آنان تعلّق گیرد، بلکه خواستار حقّ خود از آب زاینده رود هستند و در شرایط کنونی که دولت قادر به منتقل کردن حقّابه ی کشاورزان به آنان نیست، لازم است خسارت نکاشت آنان، جبران شود.

جهانگیری معاون نخست ریاست جمهوری هم با ارائه گزارشی از فعالیت های دولت، تلاش و برنامه ریزی برای اجرای اقتصاد مقاومتی، مجادله با مفاسد اقتصادی، گسترش صادرات و مهار واردات و هماهنگی برای اتحاد و انسجام داخلی به خصوص بین دولت و مجلس را از جهت گیری های عمده دولت برشمرد.

چیت چیان وزیر نیرو هم در گزارشی از برنامه ها و اقدامات وزارت نیرو در اصلاح و پیشرفت وضعیّت آب استان اصفهان ارائه کرد.

-با تشکر از حسن انتخاب شما-

نگارنده: ارجمند ش.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خاطر به دست تفرقه دادن نه زيرکيست
««« »»»
مجموعه‌ای بخواه و صراحی بيار هم

تلاش بیشتر برای حلّ معضل اقتصادی و معیشتی مردم امری ضروری است

TT / 72 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال