ایجاد بیش از 6هزار نفر شغل


علی رئوفی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان گفت:میزان تعهد امسال دستگاه های اجرایی استخدام 12هزار نفر است که تاکنون برای بیش از 6هزار نفر شغل ایجاد است.

ایجاد بیش از 6هزار نفر شغل در استانایجاد بیش از 6هزار نفر شغل در استانبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بندرعباس ،وی در نشست کارگروه تخصصی اشتغال هرمزگان افزود: بر اساس اطلاعات ثبت شده در “سامانه اشتغال رصد” نرخ بیکاری در هرمزگان 11و 9 درصد است
رئوفی گفت :وزرات تعاون،کار و رفاه اجتماعی طرح تکاپو را برای رهایی از رکود اقتصادی به اجرا گذاشته است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان افزود: طرح تکاپو با هدف فعالسازی بنگاه های اقتصادی کوچک و مشاغل خرد در بیش از 200شهرستان کشور اجرا می شود.
علی رئوفی گفت: بر اساس طرح تکاپو در سال 95باید 9هزار و 500شغل ایجاد شود که 19درصد جمعیت بیکاران را پوشش می دهد.
وی گفت:نزدیک به 51هزار نفر از جمعیت هرمزگان بیکارهستند که 98درصد از این بیکاران را فاغ التحصیلان دانشگاهی تشکیل می دهند.
رئوفی گفت: بر اساس قانون بهبود مستمر محيط كسب و كار تا پایان سال باید 4مکان برای راه اندازی بازارچه محلی دربندرعباس جانمایی و راه اندازی شود.
وی افزود: بانک های عامل نیز موظف به پذیرش و پرداخت تسهیلات به طرح های مشاغل خانگی هستند.
انتهای پیام/ع

Source link 0 به این مطلب رای دهید

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات