بازداشت حداقل ۲۸ فلسطینی در مناطق مختلف فلسطین اشغالی


بازداشت حداقل ۲۸ فلسطینی در مناطق مختلف فلسطین اشغالی

نظامیان رژیم صهیونیستی در هجوم شبانه به بخش‌های مختف کرانه باختری و شرق بین‌المقدس، حداقل ۲۸ فلسطینی از جمله چندین زندانی پیشین را بازداشت کردند.

تصویر و عکس بازداشت حداقل ۲۸ فلسطینی در نواحی گوناگون فلسطین اشغالی

به اعلان سرزه و به نقل از سرویس بین المللی خبرگزاری «حوزه»به نقل از maannews، نیروهای ارتش اسرائیل در هجوم شبانه به کرانه باختری و شرق بین المقدس، حداقل ۲۸ جوان فلسطینی را بازداشت کردند.
به اعلان سرزه و به نقل از منابع فلسطینی یک زندانی پیشین با نام عبدالکریم جبر تیتی در کمپ آوارگان الروب بازداشت شد.

منابع مکانی همچنین اعلام کردند که در ناحیه بیت لحم ۵ فلسطینی بازداشت شدند که یکی از این جوانان در هنگام یورش صهیونیست ها مجروح شد.
صهیونیست ها همچنین چندین فلسطینی از جمله یک زندانی پیشین دیگر را در شهر بیت جلا دستگیر کردند.
نظامیان ارتش صهیونیستی همچنین به شهرهای گوناگون سرزمین های اشغالی، بیت المقدس، رام الله، البیره، شمال کرانه باختری نابلوس، نابلوس و کمپ آوارگان قلندیا، الآماری، نورشمس در تولکریم و دیگر نواحی هجوم کرده و جوانان فلسطینی را دستگیر کردند.
۴۰% آقایان فلسطینی، حداقل ۱ بار بازداشت شده اند
حملات شبانه نیروهای اسرائیلی در سر تا سر فلسطین اشغالی تقریبا به امری متداولی و روتین مبدل شده است. و با توجه به اسناد سازمان ملل، ارتش اسرائیل از ۴ تا ۱۷ اکتبر ، ۱۷۸ بازداشت به انجام رسانده است. به گزارش سرزه به نقل از گروه حقوق زندانیان ادامیر، ۷ هزار فلسطینی تا ماه آگوست به زندان های اسرائیل اعزام شده اند ، و این سازمان برآورد کرده که ۴۰% از آقایان فلسطینی حداقل در دوره ای از حیاتشان تحت بازداشت اسرائیل بوده اند.
هجوم اسرائیل به یک خردسال ۱۰ ساله در منزل
در خبری شبیه، نظامیان ارتش اسرائیل بعد ازظهر روز چهارشنبه با یورش به روستای زابوبا در غرب کرانه باختری شمالی جنین، درهای بسیاری از خانه ها را شکسته و به یک خردسال ۱۰ ساله هجوم کرده، او را مجروح کردند. در این هجوم تریلیهای نظامی ابتدا سربازان را به روستا آورده و آن ها به منزلهای مردمان یورش برده و اقدام به تفتیش منازل فلسطینیان کردند.

— با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز —

نگارش از : خشايار ت.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هر ناله و فرياد که کردم نشنيدی
««« »»»
پيداست نگارا که بلند است جنابت

بازداشت حداقل ۲۸ فلسطینی در مناطق مختلف فلسطین اشغالی

TT / 69 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال