انقلابی آمریکا پسند، انقلابی نیست


انقلابی آمریکا پسند، انقلابی نیست

غلامرضایی با تاکید بر اینکه باید با قاطعیت دست رد بر سینه دشمنان زد، به این علت که انقلابی، ایالات متحده دوست دار، انقلابی نیست، اگفت: ایجاد رعب و وحشت در دل دشمنان از سوی مومنان در اسلام نکته توجه قرار گرفته که ما باید به آن اهتمام داشته باشیم.

تصویر و عکس انقلابی ایالات متحده دوست دار، انقلابی نیست

به اعلان سرزه و به نقل از خبرگزاری «حوزه» از اصفهان، رمضانعلی غلامرضایی، کارشناس مسائل سیاسی، در نشست روشنگری سیاسی که با بحث جهاد کبیر در مرکز تخصصی فقه اصول النفیسه حوزه علمیه خواهران اصفهان به انجام رسانده شد، بیان کرد: سال جاری رهبر انقلاب مطابق با آیه دوم سوره فرقان «فَلَا تُطِعِ الْکَافِرِ ینَ وَجَاهِدْهُم بِهِ جِهَادًا کَبِیرً ا» تا کنون چهار بار بحث جهاد کبیر را مطرح کردند و به معنای تبعیت نکردن از دشمن می باشد.

وی با بیان اینکه در سوره بقره آیه ۱۲۰ قرآن مجید داریم که «وَلَن تَرضىٰ عَنکَ الیَهودُ وَلَا النَّصارىٰ حَتّىٰ تَتَّبِعَ مِلَّتَهُم» چندین نکته بهره گرفته میشود، ابراز داشت: راضی نگه داشتن دشمنان اسلام با صرف مذاکره به دست نمییاید و انتظار آنان تمکین درمقابل تمام خواسته ها، برنامه ها و تسلیم درمقابل آنهاست.

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه باید با قاطعیت دست رد بر سینه دشمنان زد، به این علت که انقلابی، ایالات متحده دوست دار، انقلابی نیست، ابراز داشت: ایجاد رعب و وحشت در دل دشمنان از سوی مومنان در اسلام نکته توجه قرار گرفته که ما باید به آن اهتمام داشته باشیم.

غلامرضایی در ادامه به حدیثی از امام علی(ع) اشاره کرد و اضافه کرد: سست شدن دربرابر دشمن موجب طمع دشمن در جهت نابودی جبهه خودی می شود.

کارشناس مسائل سیاسی در انتها به بهبود ارتشی کشورمان اشاره کرد و نقل کرد: کشورمان کامیاب به ساخت دوازده پهباد (پرنده هدایت پذیر از راه دور)، هواپیمای بدون سرنشین شده است و در نبرد سی و سه روزه لبنان فقط یکی از این هواپیماهای بدون سرنشین را به لبنان دادیم.

۳۱۳/۳۸

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال