صنایع آب‌بر اصفهان مجوز نمی‌گیرند


به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از مهر، محمدرضا نعمت‌زاده شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان اصفهان که با حضور معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد، با اشاره به اینکه باید الگوی استفاده کمتر از آب در صنعت اجرایی شود، اظهار داشت: در حال حاضر صنایع کشور دو درصد آب کشور را مصرف می کنند اما این آمار در اصفهان بیشتر است که به همین دلیل از این پس به صنایع آب بر در اصفهان مجوز داده نمی شود.

وی بیان داشت: باید وام های اعطایی به بخش کشاورزی هرچه زودتر از سوی بانک‌ها پرداخت شود تا صنایع کوچک و بزرگ در این حوزه برای افزایش اشتغال زایی راه اندازی شود.

وزیر صنعت، با اشاره به اینکه استان اصفهان واحدهای بزرگ خوداتکا زیاد دارد، افزود: البته برخی از این واحدها به تسهیلات برای تداوم مسیر خود نیاز دارند.

وی با بیان اینکه در نتیجه شرایط اقتصادی برخی واحدهای کوچک دچار مشکلات زیادی شده‌اند، گفت: تقویت همه این واحدها امکان پذیر نیست چراکه فعالیت برخی از آنها برای کشور صرفه اقتصادی ندارد.

نعمت زاده اضافه کرد: در صورت عملیاتی شدن طرح هایی با بیش از ۶۰ درصد پیشرفت در استان اصفهان، پیش بینی شده ۵۰ هزار فرصت شغلی در اصفهان ایجاد شود.

وی ادامه داد: البته با همین شیوه ۲۰۰ هزار فرصت شغلی غیرمستقیم نیز در استان فراهم می شود و در صورت اجرای طرح های با بیش از ۸۰ درصد پیشرفت، ۲۴ هزار فرصت شغلی نصیب استان اصفهان خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال