دلیل چرایی «مرگ بر آمریکا» برای اوباما توئیت شد


دلیل چرایی «مرگ بر آمریکا» برای اوباما توئیت شد

خبرگزاری فارس: علت چرایی «فوت بر ایالات متحده» برای اوباما توییت شد

دانش آموزان با وجود در غرفه توییت شعار «به چه دلیل فوت بر ایالات متحده» در مسیر راهپیمایی ۱۳ آبان ماه علل چرایی سردادن شعار فوت بر آمریکای ملت کشورمان را برای ریاست جمهوری ایالات متحده توییت کردند.

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس، راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان ماه با وجود پرشور مردمان انقلابی پایتخت همراه با دانشجویان و دانش آموزان شهر تهران دربرابر لانه جاسوسی پیشین ایالات متحده شروع شده است.

در مسیر راهپیمایی غرفه توییت شعار «فوت بر ایالات متحده» برای ریاست جمهوری ایالات متحده وجود دارد که دانشجویان و دانش آموزان با وجود در غرفه توییت شعار «به چه دلیل فوت بر ایالات متحده» علل چرایی سردادن شعار فوت بر آمریکای ملت کشورمان را برای ریاست جمهوری ایالات متحده توییت کردند.

همچنین دانشجویان و دانش آموزان فوت بر ایالات متحده را نمایش دادند.

جمعی از دانشجویان و دانش آموزان حاضر در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه با وجود در غرفه «طرح و نقاشی فوت بر ایالات متحده» جنایات ایالات متحده را طرح و نقاشی کرده و نمایش دادند.

–با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز–

گردآورنده : اميد ل.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شد از خروج رياحين چو آسمان روشن
««« »»»
زمين به اختر ميمون و طالع مسعود

دلیل چرایی «مرگ بر آمریکا» برای اوباما توئیت شد

TT / 89 — TP / 58%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال