سفر هیات علمی دانشگاهی مالزی به ایران


سفر هیات علمی دانشگاهی مالزی به ایران

کوالالامپور – مشورت علمی کشورمان در شرق آسیا روز پنجشنبه اعلام کرد یک هیات علمی – تحقیقی از دانشگاه \’یو.پی.ام\’ مالزی به منظور بازدید از دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی کشور و امضای چندین یادداشت تفاهم همکاری روز شنبه به کشورمان مسافرت می کند.

تصویر و عکس مسافرت هیات علمی   دانشگاهی مالزی به کشورمان

\’عباس قنبری باغستان\’ رایزن علمی کشورمان در شرق آسیا در نقل کرد نقل کن با خبرنگار ایرنا، اعلام کرد: سرپرست دانشگاه یو.پی.ام همراه با سرپرست هیات امنا و سه تن از معاونان دانشجویی، جهانی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه روز شنبه برای بازدید یک هفته ای از دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی کشورمان به تهران بزرگ مسافرت می کنند.
وی نقل کرد که این هیات علمی – تحقیقی مالزی از دانشگاه های تهران بزرگ، صنعتی شریف، امیر کبیر، علوم پزشکی تهران بزرگ و دانشگاه آزاد نگاه کردن و در خصوص گسترش همکاری های علمی، تحقیقاتی و بین دانشگاهی با همتایان خود موضوع و تبادل نگاه خواهند کرد.
در جریان ملاقات هیات رئیسه دانشگاه یو.پی.ام از دانشگاه های برتر کشورمان، طرفین همچنین یادداشت تفاهم همکاری برای توسعه همکاری های علمی، تحقیقاتی و تعلیمی در آینده امضاء می کنند.
رایزن علمی کشورمان نقل کرد که هیات عالیرتبه دانشگاه یو.پی.ام مالزی همچنین در انتها هفته آینده با مسافرت به شیراز، از پایگاه استنادی جهان اسلام ملاقات و برای توسعه همکاری های دوجانبه با این پایگاه استنادی، یادداشت تفاهم همکاری امضاء می کند.
آساق**۱۶۱۱**انتشاردهنده: رضاپیمان یغمایی


[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال