مسئولان در سنگر دفاع از ارزش و آرمان های انقلاب اسلامی ایستادگی کنند


مسئولان در سنگر دفاع از ارزش و آرمان های انقلاب اسلامی ایستادگی کنند

خبرگزاری فارس: مسئولان در سنگر پاسداری از ارزش‌ و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستادگی کنند

سازمان بسیج جامعه بانوان کشور در بیانیه‌ای به عالیت یوم الله ۱۳ آبان، این روز را روز فرو ریزش توانایی پوشالی ایالات متحده، این استعمارگر بین المللی آگاهی داشته و آورده است: از مسئولان می‌خواهیم همچنان در سنگر پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب ایستادگی و مقاومت کنند.

به اعلان سرزه و به نقل از گروه جامعه خبرگزاری فارس، بسیج جامعه بانوان کشور در بیانیه ای به عالیت یوم الله ۱۳ آبان، آورده است: ۱۳ برج آبان روزی است که غریو فریاد فوت بر ایالات متحده بر سر استکبار بین المللی لرزه بر بدن آمریکای استعمارگر بین المللی انداخت و توانایی پوشالی آنان را در چشم جهانیان فرو ریخت.

نوشته این بیانیه به شرح زیر است:

سیزده آبان روز شکوفایی دانش یاد گیر، روز جهاد دانش یاد گیر و دانشجوست. روزی است که غریو فریاد فوت بر ایالات متحده بر سر استکبار بین المللی، لرزه بر بدن آمریکای استعمارگر بین المللی انداخت و توانایی پوشالی آنان را در چشم جهانیان فرو ریخت و این کلام سالخورده جماران، خمینی کبیر (ره) را بر طلیعه این قیام نوشت که « سیزدهم آبان انقلاب دوم کشورمان بود.»

سازمان بسیج جامعه بانوان کشور همچنین با بزرگ داشت یاد و نوستالژی شهدای دانش یاد گیر و دانشجو حین تأکید بر وحدت و اقتدار ملی در سایه اطاعت از رهبری و پیروی از رهنمودهای رهبر فرزانه، حفظ آرمان های آیت الله خمینی(ره) و ارزش های انقلاب اسلامی را واجب آگاهی میدارد.

در راهپیمایی بزرگ ۱۳ آبان که روز ملی مجادله با استکبار بین المللی است بانوان مؤمن، متدین و انقرلابی کشور همگام با جوانان غیور و بصیر و انقلابی با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی در ستم ستیزی و مجادله علیه کفر بین المللی تجدید میثاق کرده و با فریادها و شعارهای ضد استکباری «فوت بر ایالات متحده» و «فوت بر اسرائیل» انزجار خود را از استکبار بین المللی به گوش تمامی جهانیان منتقل میکنند و از مسئولان می خواهیم همچنان در سنگر پاسداری از ارزش ها و آرمان های انقلاب ایستادگی و مقاومت کنند.

__________________

گردآوری از : فرناز ح.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظا علم و ادب ورز که در مجلس شاه
««« »»»
هر که را نيست ادب لايق صحبت نبود

مسئولان در سنگر دفاع از ارزش و آرمان های انقلاب اسلامی ایستادگی کنند

TT / 79 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال