امدادرسانی به خانوارهای آسیب دیده از طوفان در گلستان ادامه دارد


امدادرسانی به خانوارهای آسیب دیده از طوفان در گلستان ادامه دارد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان نقل کرد: تا به حال به ۳۱ خانوار زیان نگاه کرده از طوفان دییشب و بامداد امروز در نواحی گوناگون استان گلستان امدادرسانی شده و همچنان این عملیات ادامه دارد.

تصویر و عکس   امدادرسانی به خانوارهای زیان نگاه کرده از طوفان در گلستان ادامه دارد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از استان گرگان، حسین احمدی صبح امروز در میان خبرنگاران درباره خسارت های طوفان و بارندگی شدید شب گذشته بیان داشت: درپی وقوع حادثه طوفان و بارندگی از ساعت ۲۳ دیشب و اعلام گزارش حادثه از شهرستان های استان گرگان و علی آبادکتول بلافاصله تیم های عملیاتی وارد ناحیه شدند.

وی اضافه کرد: نجات قیمتی جمعیت هلال احمر استان گلستان در شهرستان استان گرگان در نواحی شهرک فردوسی، کوی تبلیغاتی، کوی جوادیه، کمربندی فردوسی، قلعه خندان، استان گرگان تازه، چاله باغ، شهرک حافظ، خیابان کاشانی، کاوش، جانبازان و خیابان شهید رجائی عملیات امدادرسانی را اجرا کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان تصریح کرد: در این عملیات ها ۶ تیم متشکل از ۲۰ نجاتگر و ۵ پرسنل با بکارگیری ۶ سیستم ماشین به ۲۹ خانوار با ۱۱۶ نفر جمعیت امدادرسانی کردند.

احمدی نقل کرد: در شهرستان علی آبادکتول نیز نیروهای کمکی با یک تیم متشکل از ۵ نجاتگر و یک پرسنل به ۲ خانوار زیان نگاه کرده از طوفان امدادرسانی کردند.

وی با اشاره به این که اقلامی شبیه به نایلون و پتو نیز بین زیان دیدگان توزیع شده است، اضافه کرد: امدادرسانی در برخی نواحی استان همچنان ادامه دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان بیان کرد: همچنین همه پرسنل و نجاتگران جمعیت هلال احمر در سر تا سر استان گلستان از دیشب، آماده باش کامل هستند که در صورت وقوع حادثه، پاسخگویی سریع داشته باشند.

طوفانی سریع ۱۱۵ کیلومتر بر ساعت و بارش شدید باران دیشب و بامداد امروز بیشتر نواحی استان گلستان را فرا گرفته بود و بارش باران همچنان در استان ادامه دارد.

*******************

مسئول متن : آريامهر ج.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

جام می و خون دل هر يک به کسی دادند
««« »»»
در دايره قسمت اوضاع چنين باشد

امدادرسانی به خانوارهای آسیب دیده از طوفان در گلستان ادامه دارد

TT / 70 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال