پیام صوتی سرکرده داعش برای نیروهای خود


در موصل حمام خون راه بیاندازید/ همه نیروها آماده حمله نظامی به ترکیه باشندالعالم : «وی رهبران سنی عراق را «خائن» خواند، ترکیه را «مرتد» دانست و ازمردم عربستان خواست به نیروهای امنیتی کشورشان حمله کنند.»
ابوبکر بغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش با انتشار یک پیام صوتی، از اعضای این گروه خواست بی‌توجه به قدرت نیروهای طرف مقابل، به نبرد ادامه دهند.

 

بنا بر این گزارش، ابوبکر بغدادی در این پیام صوتی ضمن تأکید بر پیروزی داعش در جنگ موصل، از همه نیروهایش خواست تا با همه توان مقابل ارتش عراق بایستند.

 

البغدادی همچنین خطاب به اهل سنت عراق گفت که تنها پناهگاه آنها دولت اسلامی داعش است.  بغدادی رهبران سنی عراق را «خائن» خواند، ترکیه را «مرتد» دانست و ازمردم عربستان خواست به نیروهای امنیتی کشورشان حمله کنند.

 

سرکرده داعش در این پیام صوتی از نیروهایش خواست که حمام خون در موصل به راه اندازند و دنیا را بر سر کافران حمله کننده به موصل خراب کنند و از همه آنها خواست تا آماده حمله نظامی به ترکیه شوند.

 

وی گفت اعضای داعش در ولایت‌های دوردست «ستون‌های» داعش هستند. او همچنین از اعضای داعش خواست به طور کامل، از دستورات امرای مناطق پیروی کنند.

 

بغدادی از «پیروانش» خواست که اگر نمی‌توانند به سوریه و عراق بروند، راهی لیبی شوند و در آن منطقه به داعش کمک کنند.

[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال