پیام 13 آبان به روایت وزیر جدید آموزش و پرورش/پیگیر رتبه بندی معلمان هستیم


دکتر فخرالدین احمدی دانش آشتیانی در مراسم راهپیمایی 13 آبان در جمع دانش آموزان و دانشجویان حضور یافت و در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: وظیفه ما در نظام تعلیم و تربیت این است که دانش آموزی را تربیت کنیم که مسئولیت پذیری بالایی داشته باشد و بتواند در مواقع حساس از نظامش دفاع کند.

وی در پاسخ به سوال ایسنا درباره پیام روز 13 آبان برای نسل امروز افزود: روز 13 آبان یادآور این است که دانش آموزان در مقطع حساسی که نظام نیاز به دفاع داشت حاضر شدند جانشان را در این راه فدا کنند و این بزرگترین ثمره ما است.

دانش آشتیانی ادامه داد: جوانان و دانش آموزان نسل امروز ما هم باید توجه داشته باشند که از همین الگو تبعیت کنند و مسئولیت پذیری‌شان نسبت به کشور و جامعه بالا باشد به طوریکه هر گاه خطری احساس کردند بتوانند ادای دین کنند.

وزیر جدید آموزش و پرورش در پاسخ به سوال دیگر ایسنا درباره موضوع رتبه بندی معلمان که پیش از این اعلام کرده بود باید مرحله جدیدی در این زمینه آغاز شود اظهار کرد: بحث پیشبرد رتبه بندی معلمان جزء برنامه‌های ماست و حتما آن را پیگیری می‌کنیم بنابراین باید در این راستا برنامه ریزی کنیم و در این جهت قدم برداریم.

به گزارش ایسنا، در راهپیمایی 13 آبان دکتر فانی وزیر سابق آموزش و پرورش نیز دکتر آشتیانی را همراهی می‌کرد.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت شما نیوز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال