الکترونیک آرتز: امکان دارد Mass Effect Andromeda برای بهتر شدن باز هم تاخیر بخورد


اگر بخواهیم طبق برنامه‌های فعلی الکترونیک آرتز، ناشر بازی Mass Effect: Andromeda، پیش برویم، این بازی تا اواخر ماه مارس ۲۰۱۷ میلادی عرضه خواهد شد. ولی طبق مصاحبه اخیر بلیک یورگنسن، مدیر امور مالی الکترونیک آرتز، وی اعلام کرده که اگر تاخیر دوباره بر روی Mass Effect: Andromeda باعث بهتر شدن آن می‌شود، قطعا این کار را خواهیم کرد. وی در این باره می‌گوید:

در حال حاضر پیشرفت توسعه بازی Mass Effect: Andromeda بسیار خوب است. الکترونیک آرتز نیز از این پیشروی بسیار راضی است ولی اگر ببینیم در مراحل ساخت نیاز به تغییر زمان عرضه داریم، قطعا آن را بر روی بازی اعمال خواهیم کرد. اگر گیم‌پلی بازی مطابق میل استودیو بایوور، سازنده این بازی، نباشد این وظیفه ناشر است تا تاخیر را بر روی بازی اعلام کند. از این‌رو امکان دارد شاهد تاخیر یک الی دو هفته یا چند ماهه بر روی بازی باشیم.

اخبار به‌گوش رسیده قطعا برای طرفداران جالب نیست. در ابتدا الکترونیک آرتز اعلام کرده بود که بازی در سال جاری میلادی عرضه خواهد شد. ولی مدتی بعد استودیو بایوور اعلام کرد که بازی تا سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ میلادی عرضه نخواهد شد. همگی امید داریم این بازی تا پایان ماه مارس میلادی عرضه شود ولی بنظر می‌رسد اگر شرایط مطابق میل تیم سازنده پیش نرود، بازهم شاهد تاخیر خوردن Mass Effect: Andromeda خواهیم بود.

[ منبع این خبر سایت زومیت می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال