«ستایش» به بهزیستی کرمان منتقل شد


به گزارش صبحانه، محمود حیدری صبح پنجشنبه در جلسه بررسی آسیب‌های اجتماعی با موضوع کودک‌آزاری و همسرآزاری در رفسنجان اظهار داشت: در سال جاری تاکنون۲۱ مورد کودک‌آزاری در رفسنجان داشته ایم که مهمترین عوامل این موارد فقر اقتصادی، تزلزل خانواده و مواد مخدر صنعتی در خانواده‌ها بوده است.

وی با اشاره به کودک آزاری اخیر در رفسنجان، تصریح کرد: پدر و مادر این کودک معتاد بوده اند و پس از مطلع شدن، وی توسط اورژانس اجتماعی به بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) رفسنجان منتقل و تحت درمان قرار می گیرد.

وی ادامه داد: ستایش سه ساله روز گذشته ترخیص و به بهزیستی کرمان منتقل شد؛ البته چندین مورد تقاضا برای قبول سرپرستی او داشتیم اما شرایط لازم را نداشتند.

رئیس اداره بهزیستی رفسنجان با اشاره به راه اندازی اورژانس اجتماعی رفسنجان از دو سال گذشته در رفسنجان، یادآور شد: این مرکز تماسها و فعالیت بالایی دارد اما هزینه‌های اورژانس اجتماعی بالاست و اعتبارات آن پایین است که نیاز به همکاری مسئولین در این زمینه دارد.

منبع : مهر

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال