۲ میلیون نفرساعت آموزش مهارتی در اردبیل ارائه شد


۲ میلیون نفرساعت آموزش مهارتی در اردبیل ارائه شد

مدیرکل آموزش فنی‌ و حرفه‌ای استان اردبیل نقل کرد: در ۶ ماهه اول سال جاری بیش از ۲ میلیون و ۲۲۱ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی به شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها ارائه شده که انتظار می‌رود این میزان در نیمه دوم سال ازدیاد یابد.

تصویر و عکس   ۲ میلیون نفرساعت آموزش مهارتی در اردبیل ارائه شد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد ازاردبیل، محمد پورقلی قبل از ظهر امروز در نشست وارسی روش های توسعه مهارت یاد گیری در اردبیل بیان داشت: در هفدهمین دوره مسابقات ملی مهارت مهران عطائی در رشته اتصالات چوبی رتبه دوم مسابقات ملی مهارت را به خود اختصاص داده و مدال نقره ای رنگ این دوره از مسابقات را کسب کرد.

وی با اشاره به دیگر رتبه های کسب شده توسط شرکت کنندگان اردبیلی در این دوره از مسابقات نقل کرد: ائلیار فرحبخش و ولادت نوای نیز در مرحله کشوری هفدهمین مسابقات ملی مهارت به ترتیب در رشته های تاسیسات الکتریکی و کمد و کابینت سازی کامیاب به اخذ مدالیون افتخار شدند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل تصرح کرد: برگزیدگان نهایی شانزدهمین و هفدهمین دوره مسابقات ملی مهارت بعد از شرکت در اردوهای آماده سازی در چندین رشته گلچین به چهل و چهارمین مسابقات بین المللی مهارت که سال ۲۰۱۷ در کشور امارات به انجام رسانده میشود، فرستاده خواهند شد.

پورقلی کشف نبوغ های حرفه ای و ایجاد فرصت عالی برای شکوفایی و ابتکار جوانان را از اهداف برگزاری المپیاد ملی مهارت برشمرد و اضافه کرد: ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت یاد گیری، ایجاد بستر عالی برای ارتقای مهارت های حرفه ای کشور تا سطح مهارت های بین المللی و معرفی کمبودها در تعلیمهای فنی و حرفه ای و برنامه ریزی برای رفع آن ها نیز از دیگر اهداف این دوره از مسابقات است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل بیان کرد: ایجاد فرصت عالی به منظور تبادل اطلاعات فنی و تجارب حرفه ای و ایجاد انگیزه در جوانان برای کسب مهارت و توسعه فرهنگ کار و مهارت یاد گیری نیز از جمله اهدافی است که در این مسابقات دنبال می شود.

وی توسعه مهارتهای فنی و حرفه ای را در سطح استان ار برنامه های اصلی و اولویت دار آگاهی داشت و نقل کرد: در ۶ ماهه اول سال جاری بیش از ۲ میلیون و ۲۲۱ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی به شرکت کنندگان در این دوره ها ارائه شده که انتظار می رود این میزان در نیمه دوم سال ازدیاد یابد.

— براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد —

نگارنده : شايسته د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هيچ است آن دهان و نبينم از او نشان
««« »»»
موی است آن ميان و ندانم که آن چه موست

۲ میلیون نفرساعت آموزش مهارتی در اردبیل ارائه شد

TT / 77 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال