جزییات جلسه هیات رییسه فراکسیون امید با رییس جمهور


فاطمه سعیدی  اظهار کرد: در این جلسه حجت‌الاسلام روحانی رییس جمهور، محمدعلی نجفی، مرتضی بانک، حسینعلی امیری معاون پارلمانی و محمد نهاوندیان رییس  دفتر رییس‌جمهور و همچنین هیات رییسه فراکسیون امید حضور داشتند.

وی افزود: محمدرضا عارف رییس فراکسیون امید مجلس پیشنهاد کرد تا جلسات هفتگی بین نمایندگان دولت با فراکسیون امید برگزار شود و رییس جمهور نیز موافقت کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس اظهار کرد: در این جلسه رییس جمهور بیان کرد که هدف همه ما نجات کشور است و ما به سمت رونق اقتصادی حرکت می کنیم نمی گویم رسیده آیم اما جهت گیری به آن سمت است.

وی تصریح کرد: همچنین رییس جمهور از میزان اشتغال ایجاد شده در این دولت سخن گفت.

سعیدی اظهار کرد : محمدرضا تابش در مورد وضعیت بودجه،  کواکبیان درباره مسائل امنیت ملی،  وکیلی درخصوص تعامل مجلس و دولت و فاطمه سعیدی درباره مسایل آموزش و پرورش،  مسایل زنان و جوانان و پارسایی درباره مسایل استان ها سخنانی را ایراد کردند.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در مورد مسایل بازنشستگان آموزش و پرورش و مطالبات آنها مطالبی را مطرح کردم، ضمن این که با تدبیر دولت و حمایت فراکسیون امید بهتر است که از زنان و جوانان به ویژه در کابینه بعدی استفاده شود.

وی در پایان اظهار کرد: مطرح کردم که معیشت و منزلت معلمان باید مورد توجه قرار گیرد و خدماتی هم که به دانش آموزان در محتوای درسی ارایه می شود در شان آنها نیست.

ایسنا

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال