متقاضیان مسکن مهر تهدید شدند/ بانک مسکن، کاسه داغ‌تر از آش شد! +عکس


به گزارش صدای میانه به نقل از فردا چند ماه پیش بود که پیامکی تهدیدآمیز از بانک مسکن به متقاضیان مسکن مهر ارسال و نسبت به عدم پرداخت اقساط واحدهای تحویل نشده! اخطار داده شد.

بانک مسکن در این پیامک به تعدادی از متقاضیان مسکن مهر پردیس هشدار داد که اگر اقساط وام واحدهایشان را پرداخت نکنند، اقدام قانونی علیه آنها به مرحله اجرا گذاشته خواهدشد!

در این پیامک آمده است:

«اخطار فوری از بانک مسکن

 پیرو اخطار مکتوب مورد 23/3/95 و نظر به اینکه نسبت به پرداخت معوق قرارداد شماره ..... شعبه شهر جدید پردیس شما می باشد، در معرض مزایده و حراج قرار گرفته است. لذا متقضی است جهت پیگیری موضوع حداکثر تا روز شنبه مورخ 5/4/95 به دایره حقوقی و اجرائیات بانک مسکن به نشانی زیر مراجعه نمایید.»

 

 بانک مسکن

 

البته این پیامک تنها پیامک تهدید بانک مسکن نبوده است. روز گذشته این بانک به برخی از متقاضیان مسکن مهر پردیس پیامک داده:

«اخطار فوري از بانك مسكنپيرو اخطار مورخ 95/7/25 در خصوص اقساط معوق قرارداد شماره ...... شعبه  شهر جديد پرديس با عنايت به اينكه عليرغم پيگيريهاي بعمل آمده و ارسال اخطار، از بازپرداخت مطالبات معوق بانك خودداري نموده ايد، شروع اقدامات قانوني عليه شما تحت بررسي قرار گرفته است، بنابراين لازم است بمنظور جلوگيري از اقدامات قانوني عليه شما ، ضامنين و وثايق موجود و همچنين قرار گرفتن نام شما در ليست بدهكاران بانكي ، حداكثر  تا روز چهارشنبه  مورخ 95/8/12 نسبت به پرداخت بدهي معوق خود اقدام نمائيد .دايره حقوقی و اجرائيات بانك مسكن»

 

 پیامک بانک مسکن

بانک مسکن در حالی اقدام به ارسال پیامک تهدید آمیز برای متقاضیان مسکن مهر کرده که هنوز هیچ واحدی به آنها تحویل نشده. و شرکت عمران شهرهای جدید با وعده تحویل واحدها طی ماه های گذشته متقاضیان را مجاب کرده تا نسبت به فروش اقساطی واحدها و دریافت دفترچه اقساط اقدام کنند. حال با توجه به این که اساسا واحدی تحویل نشده و متقاضیان همچنان در خانه های استیجاری ساکن هستند عملا نمی توانند اقساط واحد نداشته خود را پرداخت کنند!

یکی از کارشناسان بانک مسکن در گفتگو با «فردا» می گوید: پیامک برای متقاضیانی می آید که به مرحله فروش اقساطی رسیده اند. تعاونی های این مسکن ها تایید کرده اند که خانه ها تکمیل شدند. و فقط جزییاتی از ساخت واحدهای مسکن مهر مانده است. این تعاونی ها به دلیل پرداخت نکردن جریمه، پایان کار ساخت خانه ها را به بانک اعلام کرده و بانک هم تایید کرده است!

این در حالی است که بسیاری از متقاضیان مسکن مهر پردیس که چندین ماه است موظف به پرداخت اقساط وام مسکن شده اند، به دلیل عدم تکمیل خانه هایشان نتوانسته اند در واحدهای خود ساکن شوند. آنها در پارکینگ ساختمان های مسکن مهر زندگی و با نبود امکانات اولیه، دست و پنجه نرم می کنند. و مشخص نیست که چه زمانی قرار است خانه هایشان را تحویل بگیرند؟

 مسکن مهر

منبع: فردا نیوز

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال