سامانه بارشی در شرق خزر


به گزارش جام جم آنلاین، احد وظیفه در گفت‌وگو با تسنیم درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: سامانه بارشی که در روزهای گذشته وارد کشور شده بود و موجب ایجاد بارش های مختلفی در برخی نقاط کشور شد امروز (پنجشنبه) به شمال شرق و شرق سواحل خزر رسید.

وی ادامه داد: این سامانه بارشی موجب بارش های پراکنده و وزش باد در شرق و شمال شرق سواحل خزر و بارش برف در نقاط کوهستانی و سردسیر خواهد شد و رفته رفته تا 24 ساعت آینده از کشور رخت بر می‌بندد.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: امروز و فردا جاده‌های کوهستانی شمال شرق کشور برفی و لغزنده خواهد و رانندگان باید نهایت دقت را در عبور و مرور انجام دهند.

وظیفه به سردترین و گرم‌ترین مراکز استان و نقاط کشور اشاره کرد و افزود: اردبیل با هشت درجه زیر صفر و اهواز با 32 درجه بالای صفر خنک‌ترین و گرمترین مراکز استان محسوب می‌شوند؛ البته فرودگاه اردبیل با 12 درجه زیر صفر در حال حاضر سردترین نقطه کشور به حساب می‌آید.

وی هوای تهران را صاف همراه با وزش باد دانست و گفت: در حال حاضر دمای هوای تهران 17 درجه بالای صفر است که فردا یک درجه افزایش پیدا می‌کند و تغییر محسوسی در 24 ساعت آینده رخ نخواهد داد.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی در روزهای آینده خبر داد و گفت: سامانه بارشی روز یکشنبه از استان های غربی وارد کشور خواهد شد و موجب بروز بارش های باران و برف در برخی نقاط کشور خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات