حریری: در راستای تشکیل کابینه وفاق ملی حرکت می کنم


به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سعد حریری گفت: رئیس جمهور مرا مامور تشکیل کابنیه کرد و من قبول کردم از میشل عون ممنونم که به من اعتماد کرد و از نمایندگانی که این ماموریت ملی را به من سپردند تا با همه از جمله نمایندگانی که مرا انتخاب نکردند تعامل داشته باشم.

وی افزود: این سرآغاز دوره جدید است. ما با تشکیل کابینه برای حل بحران امنیتی، سیاسی، زیست محیطی و اقتصادی گام بر می داریم.

حریری تاکید کرد: لبنانی ها از ما می خواهند که کشورمان را از آتش شعله ور شده در امان بداریم تا امید و اعتماد را جوانان بدهیم و آینده ای بهتر داشته باشیم و مجددا اعتماد کشورهای عربی را به دست آوریم و سرمایه ها را به سوی لبنان بکشانیم. دوره ای جدید شروع شده است.

نخست وزیر مکلف به تشکیل کابینه لبنان بیان کرد: به رایزنی برای تشکیل دولت وفاق ملی برای پشت سر گذاشتن دودستگی ها روی می آورم.

شایان ذکر است که سعد حریری پس از اینکه از سوی نمایندگان مجوز لازم برای تشکیل کابینه را به دست آورد.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال