عسگراولادی زنده است و برکاتش جاودانه/ اصولگرایان جای خالی او را در اصولگرایی پرناشدنی دانستند


عسگراولادی زنده است و برکاتش جاودانه/ اصولگرایان جای خالی او را در اصولگرایی پرناشدنی دانستند

خبرگزاری فارس: عسگراولادی زنده است و برکاتش جاودانه/ اصولگرایان مکان خالی او را در اصولگرایی پرناشدنی دانستند

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در یادداشتی به اظهار خصوصیات مرحوم حبیب‌الله عسگراولادی توجه کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان نایب سرپرست جبهه پیروان خط امام و رهبری در سومین سالگرد مرحوم حبیب الله عسگراولادی طی یادداشتی به اظهار خصوصیات آن مرحوم توجه کرد.

نوشته یادداشت بدین شرح است: «عسگراولادی شخصیتی کم نظیر بود. عبد مبارک و با برکت خدا بود. همه عمرش در فکر و ذهن انگیزه یاری محرومین و مستضعفین و اشخاص گرفتار بود. در میدان سیاست به معنای کامل رجل سیاسی و مذهبی بود. در میدان اقتصاد با حضور آن که تمکن مالی نداشت صاحب نگاه ای قوی و اقتصاد شناسی قدرتمند و امدادگری پر برکت بود.

در صحنه فرهنگ، فرهیخته ای درس یاد گرفته در مکتب قرآن مجید و اهل بیت و دارای فرهنگ ولایت و فقاهت و روحانیت و اسلام بود.

لحظه لحظه های عمر او سر تا سر جهاد و خدمت بود.

مصداق آشکار، رِجالٌ لا تُلْهِیهِمْ تِجارَةٌ وَ لابَیْعٌ عَنْ ذِکْرِ اللّهِ بود.

او اسوه، الگو و مظهری از تقوا، تدین، فداکاری، ایثار، و ساده زندگی کردی بود.

آنگاه که به رحمت الهی پیوست همه محرومان و گرفتاران بشدت متاسف شدند زیرا آگاهی میداشتند مکان او را نمی شود پر کرد و پر نشده است.

همه ارزش گرایان متاسف شدند زیرا از تعداد خود یک ارزش محور را از دست داده بودند و اصولگرایان مکان خالی او را در اصولگرایی پرناشدنی دانستند و اکنون بعد از سه سال مکان او هنوز خالی است گرچه نام و یاد و نوستالژیش خاطره ای است.

زمانی به لقاءالله پیوست نایب امام مهدی(عج) و رهبر انقلاب اسلامی به همگان تسلیت گفت و او را مجاهدی راستگو در سر تا سر عمر پر برکتش نامید.

در سر تا سر کشور و در هر نقطه از دنیا از لبنان و فلسطین و آذربایجان و آفریقا و آسیا و اروپا که خدمات کمکی او مظلومین و محرومین را دلجویی کرده بود، برای وی رحمت و مزید اجر الهی را مسئلت کردند.

همه سلیقه های سیاسی در تشییع او و مهمانی برزگداشت این بزرگ مرد معاصر شرکت نمودند و ادای احترام کردند. همه حتی مخالفانش در مسائل فرهنگی و سیاسی انصاف، عدالت و حق محوری وی را ستودند و در رثای او ادب و تمدن و فرهنگ کلاسیک اسلام و ایران تجلی گسترده ای یافت.

امیرالمومنین فرمود: «والعلماءُ باقونَ ما بقی الدَهْرُ». پژوهشگران جاودانه اند و اگه پیکر آنها در دنیا دیده نمیشود اما آثارشان و میراثشان باقی است. یادگارهای عسگراولادی بعد از او همچنان پر شادمانی و فعال درجهاد و کارند.

حزب موتلفه اسلامی به عنوان یک تشکل حق محور و مردمی، در تلاش و کوشش محکم مانده است. کمیته امداد(ره) در خدمت محرومان می کوشد و کانون های فرهنگی که با همت او تاسیس شده اند تعلیمهای ارزش محور را به نسل ها یاد میگیرند.

دارالهدی در آفریقا نام و اهداف اسلامی را پیگیر است. هزاران هزار خردسال محروم که با پوشش های کمکی و کمک کنی های او به مرتبه دانش و خوشبختی رسیده اند به ارائه و عرضه خدمات پر ارزش مشغولند و میلیونها انسان در نماز و دعا و تهجد خویش برای او دعا می کنند.

او در زندگانی خویش برای حاکمیت ارزشها و گسترش خط ولایت و فقاهت و تحکیم نظام پر افتخار جمهوری اسلامی ولایی ایران و حفظ وحدت اصولگرایان و معتقدان به اسلام و حکومت اسلامی خدمات اهمیتی می داری به انجام رساند و جبهه پیروان خط امام و رهبری را به شایستگی مدیریت کرد.

او بعد از فوت خود، باز در تشییع جنازه شکوهمندش اکرانی از وحدت و اتحاد مردمی را به جهانیان نمایان کرد و دشمنان اسلام و انقلاب را متحیر کرد.

بعد از فوت شد عسگراولادی گمانه خانمی های آنها که دلی مریض و روحی بیمار دارند آغاز شد که با رفتن عسگراولادی موتلفه اسلامی هم رفت!! بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به اینان نقل کرده بود که با رفتن یک خدمتگذار در حرکت این امت بزرگ توفیقی پدید نمی آید.

با مسافرت الهی عسگراولادی؛ این انسان مومن و مجاهد راستگو، همانطور که در زندگی درخشانش از او برکت و حرکت پدید می آمد در فوت هر مومن که عبد مبارک خداوند است نیز برکات و ثمرات انبوه ای پدیدار می شود که یک حرکت را عمیق تر و گسترده تر می نماید و همینطور هم هست.

عسگراولادی به برکت اخلاصش، تدبیرش، راستگوییش و جهادش زنده است و حزب موتلفه اسلامی هم یادگار او و ادامه دهنده راه و یاد و جهاد او هست و انشاالله در خدمت ولایت و ملت همچنان محکم و محکم خواهد ماند.

غفران الهی و رحمت واسعه اش بر او و بر امام او فراوان باد»

*****************************

گردآوری از: شرمين م.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کشيدم در برت ناگاه و شد در تاب گيسويت
««« »»»
نهادم بر لبت لب را و جان و دل فدا کردم

عسگراولادی زنده است و برکاتش جاودانه/ اصولگرایان جای خالی او را در اصولگرایی پرناشدنی دانستند

TT / 121 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال