با این بازیهای جنسی خوشی بیشتری از ارتباط ببرید (۲ عکس)


با این بازیهای جنسی لذت بیشتری از رابطه ببرید

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس با این بازیهای جنسی لذت بیشتری از رابطه ببرید

با این بازیهای جنسی لذت بیشتری از رابطه ببرید

 

ارتباط جنسی باید متنوع و گیرا باشد . تغییر پوزیشین ها ، گوناگونی در آرایش و تغییر راهکار های تحریک جنسی قادر می باشد به پر شور تر شدن ارتباط جنسی میان زوجین مدد شایانی بکند . به اعلان سرزه و به نقل از برای بیرون رفتن از رابطه سکسی تکراری باید دست به ابتکار بزنید و بازی جنسی بوجود آورید  .در این مطلب از به راهکار های خروج یک ارتباط جنسی از خنکی توجه می کنیم . معمولی شدن پوزیشن‌های رابطه سکسی در هر رابطه زناشویی یک پیشامد بسیار محتمل است که زوج‌های زیادی نزد مشاورین خانواده از آن گله و شکایت می‌کنند.با ما در همراه باشید.

 

حتی مهیج‌ترین فرد در رابطه سکسی، چنانچه انجام رابطه سکسی برایش تکرار مکررات شده باشد از آن دلزده خواهد شد. این معمولی شدن می‌تواند دو علت داشته باشد: بهره گیری از یک روش خاص برای ارضاء شدن که امکان می دارد در تاثیر اختلالات جنسی باشد (یکی از طرفین رابطه به دلیل این آشفتگی فقط انجام حرکت ویژه ای را از شریک جنسی خود خواستار می‌شود) و دیگری معمولی، تکراری و قابل حدس شدن تمام حرکت‌ها و نحوه آغاز و انتها که به تبع آن از میزان رضایت و کیفیت رابطه کاسته می‌شود. در این مطلب قصد داریم برای خروج از این حالت، راه حل‌های ساده و کارآمدی را به شما توصیه نمائیم.

 

به ساخت بازی جنسی توجه بکنید

 

با وجود آنکه اغلب، مردان ترجیح می‌دهند که حاشیه را کاهش دهند و با سرعت به اصل داستان توجه بکنند، ولی پس از مدتی ضروری می‌شود که در رابطه سکسی به حاشیه و بازی‌ جنسی بیشتر توجه گردد. همچنین خانم‌ها نیز نسبت به آن نگاه مثبتی دارند، در روایات نیز به این مهم توجه شده است که شایسته نیست مرد و زن به یکباره با هم نزدیکی کنند.

 

ایجاد گوناگونی در پوزیشن های رابطه زناشویی

 

متاسفانه درصد قابل توجهی از زوجین در نهایت به ۳ الی ۴ حالت جنسی بسنده می‌کنند و تمام روال انجام رابطه وضعیتی تکراری و قابل حدس پیدا می‌کند؛ از زمان آغاز رابطه گرفته تا مکان و حالات و حرف‌های تکراری. برای خروج از این حالت ضروری نیست تمام فضای مجازی را زیرو رو کنید؛ کافی است ذهن خلاق خود را بکار گیرید و به ایجاد بازی جنسی اندیشید. تمام آن چیزهایی که پسندیدید با شریک حیات خود از آن صفا بکنید را حال به اجرا در آورید.

 

برای انجام یک رابطه سکسی دلچسب باید برنامه ریزی کنید، ایده‌های جدید بکار بگیرید تا بتوانید همسر خود را غافلگیر و شاد کنید. اندیشید که امشب قرار است با همسرتان رابطه داشته باشید با انجام چه حرکت تازه ای می‌توانید او را غافلگیر سازید؟ خوب تر نیست بجای این که پیوسته یکجا رابطه داشته باشید در مکان های گوناگون خانه و با حالات جدید آزمایید، هر وضعیتی که می‌تواند (شبیه به بوسیدن، داخل شدن، معاشقه، رابطه سکسی دهانی و…) رفتارهای جنسی را شامل بشود و انجام آنرا میسر سازد.

 

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس با این بازیهای جنسی لذت بیشتری از رابطه ببرید

 

مطمئنا خوب که اندیشید حالات فرق می داری به ذهنتان می‌رسد، به‌ عنوان مثال چنانچه از اینکه همسرتان بدن شما را بوبسد، نوازش کند و یا بلیسد لذت می‌برید می‌توانید طعم شیرینی را به همسرتان اهداء کنید: کمی خامه به سینه‌هایتان بزنید و از همسرتان بخواهید از روی سینه‌هایتان خامه‌ها را خورد و یا رفتار مشابهی در رابطه با آلت تناسلی مردانه. این‌ها همه بازی جنسی هستند که شما و همسرتان را برای یک رابطه شیرین به وجد می‌آورد.

 

عافلگیری با بستن چشمان

 

چنانچه می‌خواهید هیجان رابطه در حالت جدید بیشتر شود، چشمان همسرتان را ببندید تا نتواند حرکات بعدی شما را بیند در نتیجه غافلگیر می‌شود، بد نیست آگاهی بدارید وقتی که چشم‌ها بسته باشند مغز بصورت غیر ارادی آغاز به پردازش شرایط کرده و افکاری در ذهن شما شکل می‌گیرد که به باعث ان می‌تواند تحریک بیشتری نسیبتان شود.

 

بازی جنسی با بدن همسر

 

چنانچه تاکنون برای بوسیدن نقطه‌ای از بدن همسر خود زمان زیادی می‌گذاشتید و بر آن تمرکز می‌کردید،‌ روند خود را تغییر دهید؛ برای بوسیدن همواره وقفه بوجود آورید و دوباره از نقطه دیگر از بدن آغاز کنید نه اینکه ادامه‌ی آنرا دنبال کنید. این کار را باعث می‌گردد قصد شما برای همسرتان قابل حدس نباشد و دوباره می‌توانید به نقطه نخست بروید. به این حرکت، حرکت چرخشی می‌گویند. آغاز‌های بی انتها، وقفه و غافلگیری می‌تواند عطش هر زن و فوت شدی را شعله‌ور سازد، تمامی نقاط بدن را مورد توجه گذارید. توجه کرده باشید که بوسیدن و لیسیدن منطقه گردن باعث تحریک بیشتری در هر دو جنس می‌شود. موقع رابطه سکسی حرف زنید اما صحبت‌های کوتاه و مرتبط؛ صحبت‌هایی در رابطه با لذتبخش‌ترین وقتی که می‌خواهید با همسرتان آزمایید.

 

لباس و میکاپ و آرایشی جدید برای همسر

 

همه می‌دانند که خانم‌ها برای رفتن به یک مهمانی عروسی از چند روز پیش درپی آن هستند که تیپی آماده کنند که قبلا آنرا در مجلس‌های پیش بر تن نکرده‌اند و برای خوشگل تر شدن مدل موه و آرایش‌شان را در حد اعلا تغییر می‌دهند و هر چه در توان دارند بکار می‌گیرند تا جذاب‌تر از پیش باشند. این نکات هیچ اشکالی ندارد اما آیا واقعا برای رابطه با همسرتان وقتی جهت فرق داشتن و گیرا بودن آرایش جدید و لباس جدید صرف می‌کنید؟ و همینطور در تقابل آن مردان موها و صورتی اصلاح شده تیپی منظم و عطری معطر، آیا واقعا برای نزدیکی با همسرتان صورتتان را اصلاح می‌کنید؟ اندامتان را معطر می‌کنید؟ چنانچه نمی‌کنید به چه صورت انتظار دارید رابطه شما پیوسته گیرا باشد؟

 

لباس‌های محرک جنسی پوشید از همسرتان در رابطه با سلیقه‌اش اطلاعات کسب کنید، یک بدن نیمه برهنه نسبت به اندامی کاملا عریان، برای مردان جذابیت جنسی بیشتری دارد. پس برای آغاز رابطه سکسی بلافاصله همه‌ی لباس‌ها را از تن در نیاورید؛ مجوز دهید اندام‌های جنسی و نقاط تحریک پذیر بدن شما با لباس‌های محرک برای همسرتان بیشتر نمود کند.

 

بازی جنسی با رقص و عشوه‌گری!

 

براحتی دست یافتنی نباشید؛ ناز کنید، عشوه‌گری داشته باشید، برقصید، بازی کنید تا عطش همسرتان بیشتر شود. چنانچه بلافاصله در بستر تسلیم شوید خیلی زود آتش جنسی همسرتان فروکش می‌کند.

 

خانم‌ها خجالت نکشند، باید در رابطه سکسی بی‌حیا باشید

 

زن عزیز، لطفا موقع رابطه سکسی با همسرتان بی‌حیا باشید، گمان نکنید همسرتان فکر بدی در رابطه با شما می‌کند و یا به گذشته شما شک می‌کند بی‌حیا بودن زن در رابطه سکسی یک توصیه دینی است که در روایات به آن اشاره شده است. هر چند توصیه بر این است که پس از رابطه سکسی لباس حیا پوشیده شود. خودتان را ول کنید چنانچه ضروری است جیغ بکشید، لذت را به همسر خودتان اهداء کنید و از او صفا بکنید. چنانچه قرار است یک رابطه ۱۰ دقیقه‌ای داشته باشید ، خوب تر است تا وقتی که بتوانید یک رابطه طولانی داشته باشید منتظر مانید. هر چه مدت زمان بیشتری صرف بازی جنسی و حاشیه کنید تحریک و عطش شما و همسرتان بیشتر می‌شود. پس وارد یک رابطه کوتاه نشوید.

 

مورد: ازهمسرتان سؤال نکرد که ارضا شدی یا نه؟ به این علت که مطرح کردن این سوال می‌تواند این ذهنیت را در همسر شما بوجود آورد که شما دیگر از ادامه رابطه خسته شده‌اید و صرفا برای ارضاکردن او تلاش می‌کنید و دیگر خودتان خوشی ای از این رابطه نمی‌برید. بنابراین امکان می دارد شما با پاسخ “اره ارضا شدم” یا “نه دیگه ادامه نده” مواجه شوید. با توجه به شناختی که از همسرتان پیدا می‌کنید این شما هستید که از حالات و نشانه‌ها باید متوجه شوید که او به ارضا شدن نزدیک است یا خیر.

 

پس از رابطه سکسی

 

پس از انتها یافتن رابطه، راجع به آن حرف زنید و همدیگر را در آغوش بگیرید. به همدیگر بگویید که از کدام حرکات لذت بیشتری برده‌اید، به همسرتان بگویید شگفت انگیز بود و او را تحسین کنید، اثرات مثبت یک رابطه زناشوئی کامل، بسیار زود نمایان می‌شود. همانطور که اثرات منفی یک رابطه نامناسب زود معلوم می‌شود.

 

 

*********************

گردآوری از: ترانه ق.

روانشناسی و خانواده در بخش خانه و خانواده سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو حافظ در قناعت کوش و از دنيی دون بگذر
««« »»»
که يک جو منت دونان دو صد من زر نمی‌ارزد

با این بازیهای جنسی خوشی بیشتری از ارتباط ببرید (۲ عکس)

TT / 283 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال