صبور خلیلیtشاه ماهی فوتسال افغانستان در تیم ملی آلمان +تصاویر


صبور خلیلی دیگر استعداد فوتبال افغانستان در آلمان است که نخستین بازی رسمی اش را برای تیم ملی فوتسال آلمان انجام داده است.

نود: فدراسیون ورزشی افغان های مقیم در اروپا در صفحه فیس بوکش از حضور این بازیکن افغان الاصل در تیم ملی فوتسال آلمان خبر داده است و اعلام کرده است که این بازیکن نخستین بازی رسمش اش را برای این تیم مقابل انگلیس انجام داده است.

با وجود این که این فدراسیون حضور این بازیکن افغان را در تیم ملی فوتسال آلمان یک افتخار بزرگ برای افغانستان میداند، اما شمار زیادی از بی توجهی فدراسیون فوتبال و نهادی های مربوط در خصوص استعداد یابی چهره های برتر فوتبال افغانستان در سراسر اروپا برای پیوستن به تیم های ملی فوتبال و فوتسال افغانستان، انتقاد میکنند.

 

در همین حال علی عسکر لعلی کمک مربی سابق تیم ملی فوتبال افغانستان میگوید در کارنامه بازیگری این بازیکن، دو بازی برای تیم ملی فوتبال افغانستان نیز ثبت شده است.

 

هم اکنون ندیم امیری فوتبالیست افغان دیگری است که در تیم باشگاهی هافن هایم در بوندسلیگا بازی میکند و با وجود تلاش های مکرر فدراسیون فوتبال و مسئولان فنی تیم ملی، این بازیکن تا کنون راضی به پوشیدن تیم ملی افغانستان نشده است. امیری نیز سابقه بازی در تیم ملی زیر ۲۳ سال آلمان را در کارنامه دارد.

 

از دیگر استعدادهای فوتبال افغانستان در اروپا نیز میتوان به حضور فرشاد نور در لیگ برتر هلند، مصطفی امینی در تیم ملی امید استرالیا و مشتاق یعقوبی در تیم ملی فنلاند یاد کرد که برای حضور در تیم ملی کشور اصلی شان تا کنون متقاعد نشدند.

 

شاه ماهی فوتبال افغانستان در تیم ملی آلمان

 

شاه ماهی فوتبال افغانستان در تیم ملی آلمان

 

شاه ماهی فوتبال افغانستان در تیم ملی آلمان

 

شاه ماهی فوتبال افغانستان در تیم ملی آلمان

 

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات