نفرات برتر مسابقات ژیمناستیک جوانان کشور مشخص شدند


به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات ژیمناستیک قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی با عنوان شهدای دانش آموز استان گلستان بعدازظهر پنجشنبه در سالن امام خمینی (ره) گرگان با مشخص شدن نفرات برتر به پایان رسید.

در این دوره از رقابت‌ها ۶۴ ورزشکار از ۱۸ استان حضور داشتند که در ۶ وسیله مردان با یکدیگر رقابت کردند.

در حرکات زمینی، مهدی الفتی از گلستان با ۱۳.۴ امتیاز موفق به کسب مقام قهرمانی شد و سیدمحمد شفیعی از تهران با ۱۳.۳ امتیاز و سامان صادقی از مازندران با ۱۲.۹ امتیاز به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم ایستادند.

در خرک حلقه، رضا بهلول زاده از تهران با ۱۳.۷ امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد و سیدمحمد شفیعی از تهران با ۱۳.۱ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت، همچنین آرمین وطن خواه از گیلان، یاسین مهدی زاده از مازندران و امین غنی زاده و پویا عبداللهی از آذربایجان شرقی با ۱۲.۶ امتیاز به طور مشترک سوم شدند.

در دار حلقه، محمدرضا خسرونژاد از تهران با ۱۳.۸ امتیاز عنوان قهرمانی را به دست آورد، آرمین وطن خواه از گیلان با ۱۲.۸۵ امتیاز دوم شد و پویا عبداللهی از آذربایجان شرقی با ۱۲.۷ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

در پرش خرک، پیام بخش از مرکزی با ۱۲.۷ امتیاز موفق به کسب مقام قهرمانی شد و شایان باجلان از قزوین و سیدرضا میرمحمدی از مازندران با ۱۲.۶ امتیاز به طور مشترک بر سکوی دوم ایستادند.

در پارالل، محمدرضا خسرونژاد از تهران با ۱۳.۹ امتیاز عنوان قهرمانی را کسب کرد، رضا بهلول زاده از تهران با ۱۳.۳ امتیاز دوم شد و شایان باجلان از قزوین با ۱۳.۱ امتیاز در مکان سوم جای گرفت.

در بارفیکس، یاسین مهدی زاده از مازندران با ۱۲.۲ امتیاز بر سکوی نخست ایستاد، پیام بخشی از مرکزی با ۱۲.۱۵ امتیاز دوم شد و امیرعلی قهرمانی از اردبیل با ۱۱.۹۵ امتیاز عنوان سوم را به دست آورد.

در مجموع ۶ وسیله، محمدرضا خسرونژاد از تهران با ۷۷.۲۵ امتیاز عنوان قهرمان قهرمانان را به دست آورد، رضا بهلول زاده از تهران با ۷۷ امتیاز نایب قهرمان شد و سیدمحمد شفیعی از تهران با ۷۴.۶۵ امتیاز عنوان سوم را کسب کرد.

در مجموع امتیازات تیمی نیز، تهران با ۳۰۰.۰۵ امتیاز در جایگاه نخست قرار گرفت و مازندران با ۲۸۴.۳ امتیاز و آذربایجان شرقی با ۲۷۲.۶۵ امتیاز به ترتیب عنوان‌های دوم و سوم را کسب کردند.

لازم به ذکر است؛ در مراسم اختتامیه این مسابقات که مدال و حکم قهرمانی به نفرات برتر اهدا شد، سرپرست دبیری و مدیر امور استان‌های فدراسیون ژیمناستیک، مدیرکل ورزش و جوانان گلستان و جمعی دیگر از مسئولان فدراسیون ژیمناستیک و ورزش گلستان حضور داشتند.

برترین‌های رقابت‌های ژیمناستیک قهرمانی جوانان کشور در گرگان به اردوی آمادگی تیم ملی ژیمناستیک جوانان ایران برای حضور در مسابقات آسیایی ۲۰۱۷ دعوت خواهند شد که اسامی نفرات دعوت شده پس از بررسی از سوی کادر فنی تیم ملی اعلام می‌شود.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال