جواب اپراتور همراه اول به اعتراض تند سیروان خسروی!


همراه اول, سیروان خسروی

جواب اپراتور همراه اول به اعتراض تند سیروان خسروی!

اداره کل ارتباطات سیار ایران در پاسخ به اعتراض تند سیروان خسروی به اپراتور همراه اول، بیانه‌ای را صادر کرد.

سیروان خسروی در اینستاگرام خود از پخش شدن آثارش در آوای انتظار همراه اول به شدت انتقاد کرده بود و تهدید به شکایت کرده بود که این امر با واکنش اداره کل ارتباطات سیار ایران همراه شده است.

شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد:

به کارگیری یکی از آهنگ های آقای سیروان خسروی (بازم بتاب) به عنوان آوای انتظار که وی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرده بود اجازه استفاده از آن را نداده است؛ توسط شرکت سروش همراه رسانه که یکی از شرکتهای تامین کننده محتوا (CP) در حوزه آوای انتظار است، در لیست آوای انتظار همراه اول قرار گرفته است.

طبق اعلام شرکت سروش همراه رسانه، شرکت سروش رسانه سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 9/10/87 اجازه انتشار محتوای متعلق به سازمان صدا و سیما بر بستر تلفن همراه را در به شرکت سروش رسانه داده است و محتوای مورد ادعای آقای سیروان خسروی نیز از جمله محتواهای متعلق به سازمان صدا و سیماست.

همراه اول در پایان تصریح کرده است، همانطور که قبلاً نیز در پاسخ به ادعایی مشابه اعلام شده بود: اصولاً اپراتورهای تلفن همراه برای تهیه آهنگ های سرویسRBT (آوای انتظار) خود، از طریق شرکت های تامین کننده محتوا (CP) اقدام می‌کنند. این شرکت‌ها نیز با عقد قرارداد با ناشرانی که مجوز لازم را جهت نشر آثار هنری دارند، همکاری کرده و از این طریق محتوای هنری مورد نیاز خود را به دست می آورند؛ بدین ترتیب خود اپراتور به صورت مستقیم وارد مذاکره با هنرمندان نمی شود.

همراه اول بر شرکت های تامین کننده محتوا، نظارت دقیق دارد تا بدون اجازه ناشر، آوای انتظاری تولید نشود و در صورت اثبات تخلف، با شرکت متخلف برخورد جدی خواهد شد. بدیهی است اظهارنظر در مورد نوع تعامل و روابط ناشر مجوزدار با هنرمندان جزو حیطه اختیارات و وظایف همراه اول نیست و موضوع از طریق مراجع ذیربط قابل پیگیری است. طبیعتاً این حق برای آقای سیروان خسروی نیز محفوظ است.

مطالب پیشنهادی

آغاز دوباره مکالمات نامحدود همراه اول | مکالمه همراهیآغاز دوباره مکالمات نامحدود همراه اول | مکالمه همراهیآهنگ پیشواز همراه اول امام رضا (ع) آوای انتظارآهنگ پیشواز همراه اول امام رضا (ع) آوای انتظارآهنگ پیشواز همراه اول بابک جهانبخش (آوای انتظار حالم خوبه)آهنگ پیشواز همراه اول بابک جهانبخش (آوای انتظار حالم خوبه)مهمانان امشب خندوانه چه کسانی هستند / 25 شهریور 95مهمانان امشب خندوانه چه کسانی هستند / 25 شهریور 95زمان و تاریخ دقیق قطع یارانه هازمان و تاریخ دقیق قطع یارانه هاسخنان جالب سحر قریشی درباره حسن روحانی و احمدی نژادسخنان جالب سحر قریشی درباره حسن روحانی و احمدی نژادمهریه جالب و پسندیده این دختر ایرانیمهریه جالب و پسندیده این دختر ایرانیچه خبر از آرایشگاه های زنانه بالا شهر + عکسچه خبر از آرایشگاه های زنانه بالا شهر + عکسدفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی 95 – 1395 + دانلوددفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی 95 – 1395 + دانلودنانوا زن و نانوایی زنانه در ایران + عکس هانانوا زن و نانوایی زنانه در ایران + عکس هاتولد سید حسن خمینی + مجموعه عکستولد سید حسن خمینی + مجموعه عکسمتن تسلیت رئیس جمهور حسن روحانی برای شهادت سه محیط بانمتن تسلیت رئیس جمهور حسن روحانی برای شهادت سه محیط بان

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال