روش پخت کوکو سیب زمینی با پنیر کممبر + عکس کممبر


کوکو سیب زمینی با پنیر کممبر, عکس کممبر

روش پخت کوکو سیب زمینی با پنیر کممبر + عکس کممبر

سالوادور دالی همینطور به بشقاب پنیرش خیره شده بود. بعد از مدتی قلم مویش را دست گرفت و ساعتی نقاشی کرد که در حال ذوب شدن بود. فکر می کنید داخل بشقاب جناب استاد چه پنیری بود؟ دالی ایده تابلوی «تداوم حافظه» یکی از آثار مشهورش را با دیدن پنیر کممبر (یا کامامبری) که بر اثر گرمای هوا ذوب شده بود، کشید. حالا فرانسوی ها به تابلوی افسرده کننده نقاش اسپانیایی کاری ندارند و کممبربین خودشان به پنیر عشق معروف است.
موارد استفاده: صبحانه، عصرانه، ساندویچ، همره مربا به عنوان دسر
نکته کلیدی: همانطور که استاد دالی کشف کرد، این پنیر به سرعت (حتی در گرمای هوای معمولی) آب می شود. پس اگر می خواهید پنیرتان جان سالم به در ببرد، آن را در یخچال بگذارید. کممبر جزو آن دسته از پنیرهای با نگهداری بالا است و هر چه بیشتر از عمرش بگذرد، مزه اش تیزتر می شود.
روش پخت کوکو سیب زمینی با پنیر کممبر + عکس کممبر

یک مدل غذای پنیری: طعم کوکوی سیب زمینی با کممبر به شدت هیجان انگیز می شود. فقط کافی است بعد از رنده کردن سیب زمینی ها (البته سیب زمینی با کممبر به شدت هیجان انگیز می شود. فقط کافی است بعد از رنده کردن سیب زمینی ها (البته سیب زمینی پخته شده) کمبر به آن اضافه کنید و بعد سرخ کنید.

مطالب پیشنهادی

فواید تخم مرغ + خواص عدس + روش تهیه کوکوی عدسفواید تخم مرغ + خواص عدس + روش تهیه کوکوی عدسطرز تهیه پاستای لینگونی با سبزیجات تازهطرز تهیه پاستای لینگونی با سبزیجات تازهآموزش تهیه ساندویچ های گیاهی + لوبیا پلو گیاهیآموزش تهیه ساندویچ های گیاهی + لوبیا پلو گیاهیسالاد ویژه با مرغ, سیب زمینی, کرفس, انگور و سیبسالاد ویژه با مرغ, سیب زمینی, کرفس, انگور و سیبطرز تهیه دال بادمجان با عدسطرز تهیه دال بادمجان با عدسروش پخت سیب پلو | پلو کرمانشاهیروش پخت سیب پلو | پلو کرمانشاهیدستور تهیه ته‌ چین بادمجان / ته‌ چین گیاهیدستور تهیه ته‌ چین بادمجان / ته‌ چین گیاهیطرز تهیه سوپ ریبولیتا با لوبیا سفیدطرز تهیه سوپ ریبولیتا با لوبیا سفیدطرز تهیه سوپ جدید فندق و سیب زمینی (سوپ مخصوص 95)طرز تهیه سوپ جدید فندق و سیب زمینی (سوپ مخصوص 95)روش تهیه کوک سیب زمینی ویژهروش تهیه کوک سیب زمینی ویژهغذای ویژه با کدو | طرز تهیه پیتزا کدوغذای ویژه با کدو | طرز تهیه پیتزا کدوغذاهای گیاهی بدون گوشت (ویژه و خاص)غذاهای گیاهی بدون گوشت (ویژه و خاص)

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال