نظرسنجی درباره شکلات «نوتلا» در آمریکا


سازمان غذا و داروی آمریکا، محبوبیت شکلات فندقی «نوتلا» را به نظرسنجی گذاشته تا در صورت لزوم آنرا دوباره طبقه بندی کند.

بنا گزارش منتشر شده در وبسایت بی بی سی، کرم شکلات نوتلا که از فندق ساخته می شود، از محبوبیت زیادی در سراسر دنیا به عنوان دسر برخوردار است.

در حال حاضر و بنا به طبقه بندی سازمان غذا و داروی آمریکا، حجم یک وعده غذایی برای نوتلا دو قاشق غذاخوری است. اما «فررو»، شرکت تولیدکننده نوتلا، قصد دارد تا این محصول را با محصولات دیگر چون مربا و عسل در یک رده غذایی قرار دهد که حجم وعده غذایی آنها یک قاشق غذاخوری است.

به گفته این شرکت، طبقه بندی دوباره محصول، و تغییر حجم وعده غذایی که بر روی ظرف آن نوشته خواهد شد، تأثیر مهمی در تصمیم خریداران خواهد داشت.

دو قاشق غذاخوری نوتلا حاوی ۲۰۰ کیلوکالری است، یعنی معادل دو تکه نان. بنا به تحقیقات شرکت «فررو» این میزان مصرفی متعلق به دهه ۹۰ میلادی بوده است که از نوتلا به عنوان مزه بستنی استفاده می شد، اما در حال حاضر حجم وعده غذایی این محصول کمتر شده است.

در راستای تعیین دقیق طبقه بندی این محصول در لیست مواد غذایی، سازمان غذا و داروی آمریکا یک نظرسنجی سراسری را آغاز کرده است تا محبوبیت این شکلات فندقی و میزان مصرف آن مشخص شود.

نظرسنجی درباره شکلات «نوتلا» در آمریکا

این مطلب در سایت "VOA فارسی" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال